بیاتومگ – اولین تصویر از فیلم The Man Who Killed Don Quixote (مردی که دن کیشوت را کشت) منتشر شد. این فیلم بسیار مورد انتظار به کارگردانی تری گیلیام و با بازی آدام درایور و جاناتان پرایس می‎باشد. گیلیام حدود دو دهه است که در تلاش برای ساختن این فیلم دن کیشوت می‎باشد.

این فیلم با بازی آدام درایور در نقش یک مجری تبلیغات است که در درون زمان پرت می‎شود و به اسپانیای قرن ۱۷ سفر می‎کند، جایی که او با قاتل غول پیکر و توهمی دن کیشوت با بازی پرایس ملاقات می‎کند. اولین تصویر از فیلم مردی که دن کیشوت را کشت منتشر شده که آدام درایور و جاناتان پرایس را در این فیلم نشان می‎دهد.

این تصویر در واقع همه چیزی است که شما می‎توانید از این فیلم دن کیشوت انتظار داشته باشید. در این تصویر، جاناتان پرایس را در لباس زرهی کاملی در نقش دن کیشوت می‎بینیم، مرد بسیار دیوانه‎ای که فکر می‎کند یک شوالیه است. در پشت سر وی نیز آدام درایور را می‎بینیم که یک کلاه قدیمی بر سر دارد و نقش یک مجری تبلیغات را بازی می‎کند که دن کیشوت فکر می‎کند او سانچو پانزا است. هنوز تاریخ اکرانی رسمی برای این فیلم از سوی کمپانی آمازون اعلام نشده است.

تصویر فیلم The Man Who Killed Don Quixote (مردی که دن کیشوت را کشت)

فیلم The Man Who Killed Don Quixote (مردی که دن کیشوت را کشت)
فیلم The Man Who Killed Don Quixote (مردی که دن کیشوت را کشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *