بیاتومگ – کارگردان فیلم Warcraft (وارکرفت)، دانکن جونز، نمی‎داند که آیا فیلم وارکرفت ۲ ساخته می‎شود یا خیر. کمپانی لجندری به دنبال آن بود تا این بازی محبوب را در سال ۲۰۱۶ به روی پرده نقره‎ای بیاورد و بتواند آغازگر مجموعه فیلم‎های موفقی باشد. به لطف طرفداران بی‎شمار این بازی، امید زیادی برای موفقیت عظیم فیلم در گیشه وجود داشت. با این حال، فیلم وارکرفت عمدتا با نقد‎های منفی روبه‎رو شد و نتوانست عمق کافی به کاراکترها بدهد.

در بخشی از تور تبلیغاتی فیلم Mute (صامت) به کارگردانی دانکن جونز، از وی سوال شد که احتمال ساخت دنباله‎ای برای فیلم وارکرفت چقدر است. دانکن جونز با اشاره به تفاوت نظر میان منتقدان و طرفداران و همچنین عملکرد عالی فیلم وارکرفت در گیشه بین‎المللی، این فیلم را سزاوار ساخت یک دنباله دانست.

فیلم Warcraft (وارکرفت)
فیلم Warcraft (وارکرفت)

در صورت درخواست کمپانی، دانکن همچنان علاقه‏‎مند به ساخت یک دنباله برای این فیلم می‎باشد ولی احتمال رخ دادن این اتفاق در حال حاضر بسیار کم و اندک است. او می‎گوید:

“من دوست دارم یک دنباله برای فیلم وارکرفت بسازم. این فیلم، یک فیلم عجیب بود. منظورم این است که به نظرم، این فیلم دارای بیشترین اختلاف میان امتیاز طرفداران و منتقدان بود. واقعا اینگونه بود. این شکاف واقعا عجیب وجود داشت و بدیهی است که فروش فیلم در آمریکا همانند انتظارها نبود ولی فروش فیلم به صورت بین‎المللی عالی بود. بنابراین، این فیلم، یک مورد ویژه و خاص است. واقعا منحصر به فرد است.”

“در حال حاضر، هیچ کس نمی‎داند دنباله‎ای برای این فیلم باید ساخته شود یا خیر. و فکر می‎کنم هیچ کس آماده نیست تا تصمیم قطعی را در این مورد بگیرد. یکی از مواردی که شاید شما در مورد کمپانی‎های فیلمسازی متوجه شده باشید، این است که گفتن جواب نه به برخی کارها بسیار آسان است. خیلی سخت است که جواب مثبت داد زیرا ممکن است سبب اخراج شما شود. شما برای جواب رد دادن به برخی پروژه‎ها اخراج نمی‎شوید، بلکه با جواب مثبت دادن و موفق نشدن آن فیلم اخراج می‎شوید. و در مورد فیلم وارکرفت نیز هیچ‎ کس نمی‎خواهد جواب قطعی را بدهد.”

“بنابراین، باید دید که بعدا چه اتفاقی رخ می‎دهد. شاید بعدا کسی خواهان ساخت دنباله‎ای برای این فیلم باشد. امیدوارم که آنها این دنباله را بسازند.”

۲ دیدگاه ها

 1. Mamad

  ۲۲ مرداد, ۱۳۹۷ در ۰۸:۲۸

  اکی میگم بسازن بخاطر تو

  پاسخ دادن

 2. Paladin

  ۱۵ مرداد, ۱۳۹۷ در ۰۳:۵۰

  جوووووووووووووون مادرتون بسازیییییییییید 🙂

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *