خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) مشخص شد

۰
فیلم Jurassic World 2 (دنیای ژوراسیک 2)

بیاتومگ – کمپانی یونیورسال پیکچرز تاریخ اکرانی برای فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) اعلام کرده و اظهار داشته که یک نویسنده زن به جمع نویسندگان این فیلم اضافه خواهد شد. فیلم دوم مجموعه فیلم سه‎گانه دنیای ژوراسیک یعنی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) در جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) به اکران درخواهد آمد.

فیلم قلمروی سقوط کرده توسط جی‎ای بایونا کارگردانی شده و درک کانلی و کالین تروور، فیلمنامه آن را قلم زده‎اند. فیلم اول دنیای ژوراسیک را نیز کالین تروور کارگردانی کرده بود. فیلم‎های دنیای ژوراسیک با نقش‎آفرینی کریس پرت و برایاس دالاس هاوارد می‌باشد و حدود ۲۲ سال پس از اتفاقات مجموعه فیلم سه‎گانه Jurassic Park (پارک ژوراسیک) را دنبال می‎کند.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)
فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

بنابر گزارش‎ها، فیلم دنیای ژوراسیک ۳ قرار است در تاریخ جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) به اکران دربیاید. فیلمنامه فیلم سوم را نیز کالین تروور در کنار کانلی و همچنین یک نویسنده زن به نام امیلی کارمایکل خواهند نوشت. کارمایکل یکی از نویسندگان فیلم پیش‎روی Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) است.

کالین تروور در مورد هیجانش برای آینده فیلم‎های دنیای ژوراسیک گفت:

“برای این مجموعه فیلم بسیار مهم است که نیروی خلاق و مبتکر جدیدی را اضافه کنیم تا بتوانیم داستان را تازه و سرزنده حفظ کنیم. من نسبت به زیبایی و تنشی که جی‎ای بایونا در فیلم قلمروی سقوط کرده ارائه داده، بسیار هیجان‎زده‎ام و می‎دانم که امیلی کارمایل نیز لایه دیگری از هیجان را به قسمت پایانی سه‎گانه دنیای ژوراسیک اضافه خواهد کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *