خانه آخرین خبرها لوپیتا نیونگو به فیلم Born A Crime (زاده یک جنایت) پیوست

لوپیتا نیونگو به فیلم Born A Crime (زاده یک جنایت) پیوست

۰
فیلم Born A Crime (زاده یک جنایت)

بیاتومگ – پروژه بعدی لوپیتا نیونگو، بازی در اقتباسی سینمایی به نام فیلم Born A Crime (زاده یک جنایت) بر اساس شرح‌حال ترور نوآ می‎باشد. زمانی که نیونگو در سال ۲۰۱۳ در فیلم ۱۲Years A Slave (دوازده سال بردگی) نقش‎آفرینی کرد، به یکی از ستاره‎های به‎سرعت درحال‌رشد هالیوود تبدیل شد. این نقش برای او چندین جایزه از جمله یک جایزه اسکار را به ارمغان آورد.

از آن به بعد نیز، حضور در فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‎خیزد) و The Jungle Book (کتاب جنگل) باعث رشد او شد. با این حال، نقش اخیر وی در فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) سبب شد تا او به جمع عظیمی از مخاطبان معرفی شود.

لوپیتا نیونگو – فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

فیلم پلنگ سیاه در حال شکستن رکوردها در گیشه است و هر روز، نقطه عطف تازه‎ای برای این فیلم می‎باشد. با اینکه توجه خاصی نسبت به کار بسیار عالی رایان کوگلر در کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم پلنگ سیاه وجود دارد اما شبکه‎های اجتماعی سرشار از ستایش بازیگران این فیلم ابرقهرمانی است. به خصوص بازی نیونگو در نقش ناکیای جاسوس و بشردوست که به عنوان یکی از بهترین نقش‎آفرینی‎های فیلم شناخته شده است.

در گزارشی تازه آمده که لوپیتا نیونگو به فیلم زاده یک جنایت پیوسته است. این فیلم اقتباسی از شرح‎حالی به همین نام از ترور نوآ می‎باشد. این کتاب، به بررسی دوران کودکی مجری برنامه The Daily Show، ترور نوآ، در میان سیستم آپارتاید در آفریقای جنوبی می‌پردازد. نیونگو قرار است نقش مادر نوآ به نام پاتریشیا را بازی کند.

تهدید زمان برای نوآ واقعی بود چراکه مادر او، آفریقایی و پدرش یک سفیدپوست بود و اگر آنها با یکدیگر یا به همراه نوآ دیده می‎شدند، خطر زندان یا حتی مرگ برایشان وجود داشت. اگرچه ترور نوآ هنوز جوان است و ساخت فیلمی بیوگرافی از او عجیب است ولی این فیلم بیشتر به بررسی دقیق‎تر آپارتاید خواهد پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *