بیاتومگ – شبکه اچ‌بی‌او سومین تریلر رسمی را برای سریال کمدی Barry (بری) منتشر کرده که در زیر می‌توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال کمدی نوشته و کارگردانی شده توسط بیل هادر می‌باشد و پخش آن قرار است از روز دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷ (۲۵ مارس ۲۰۱۸) شروع شود.

علاوه بر بیل هادر در نقش اصلی سریال، دیگر بازیگران آن شامل استیون روت، هنری ویکلر، گلن فلشلر، آنتونی کریگان و سارا گلدبرگ می‌باشد. فصل اول این سریال دارای هشت قسمت است. خلاصه داستان رسمی سریال بدین شرح می‌باشد:

“سریال بری، سریالی کمدی تیره با بازی بیل هادر در نقش آدمکشی کم‌درآمد و افسرده از میدوِست می‎باشد. او که در زندگی‌اش تنها و ناخرسند است، با اکراه به لس آنجلس سفر می‌کند تا یک بازیگر مشتاق و جاه‌طلب را به قتل برساند. او وارد یک کلاس بازیگری می‌شود و سرانجام گروهی از افراد مشتاق و امیدوار در تئاتر لس آنجلس را می‌یابد. می‌خواهد تا زندگی جدیدی به عنوان یک بازیگر را شروع کند، ولی سوابق جنایی گذشته‌اش او را رها نمی‌کنند؛ آیا او می‌تواند به تعادلی میان این دو دست یابد.”

این تریلر جدید، جزییات تازه‌تری از سفر بری به کالیفرنیا را برای ما آشکار می‌کند و به طور خاص، مردی که او قرار است با آن کنار بیاید را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، این تریلر نگاهی از گروه بازیگری‎ای ارائه می‌دهد که بری خود را داخل آن جا داده است.

تریلر سریال Barry (بری)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *