خانه آخرین خبرها رکسان گی خواهان نوشتن فیلمنامه فیلم Batgirl (بتگرل) است

رکسان گی خواهان نوشتن فیلمنامه فیلم Batgirl (بتگرل) است

۰
فیلم Batgirl (بتگرل)

بیاتومگ – اخیرا، جاس ویدون از نویسندگی و کارگردانی فیلم Batgirl (بتگرل) کناره‎گیری کرد و به نظر می‎رسد که به همین سرعت، نویسنده تازه‎ای ممکن است به این پروژه کمپانی دی‎سی بپیوندد. این نویسنده جدید نیز رکسان گی است که اخیرا در نوشتن مجموعه کمیک Black Panther: World of Wakanda (پلنگ سیاه: جهان واکاندا) برای کمپانی مارول همکاری داشته است.

جاس ویدون در مارس سال ۲۰۱۷ بود که برای نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم بتگرل خبرساز شد ولی به تازگی از این پروژه جدا شد و دلیل این کار را عدم موفقیتش در پیدا کردن داستانی جالب برای این فیلم اظهار داشته است.

کمیک World of Wakanda
کمیک World of Wakanda

شناخته‎شده‌ترین نسخه بتگرل، باربارا گوردون، دختر کمیسر جیمز گوردون است. او کار خود را از سال ۱۹۶۷ در کتاب‌های کمیک دی‌سی آغاز کرد. رکسان گی در شبکه اجتماعی توییتر در پاسخ به خبر جدایی جاس ویدون، پیشنهاد نویسندگی فیلمنامه فیلم بتگرل را به دی‌سی داد. میشل ولز، معاون استراژی محتوای دی‌سی در پاسخ به رکسان گی اظهار داشته که آنها آماده صحبت‌های بیشتر در این مورد هستند.

با وجود اینکه صحبت در توییتر چندان رسمی نیست ولی می‎تواند سبب شود تا رکسان گی وارد مذاکرات بیشتر با کمپانی برادران وارنر شود و به نویسنده فیلم بتگرل تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *