شارلیز ترون

بیاتومگشارلیز ترون از تجربه مادر شدن می‎گوید. در مصاحبه اخیری که با این بازیگر ۴۲ ساله در مورد جدیدترین فیلمش، فیلم Gringo (بیگانه) داشته، از وی در مورد دیگر پروژه‌اش، فیلمی درام با بازی مکنزی دیویس، مارک داپلاس و ران لیوینگستون سوال شد.

این فیلم درام، Tully (تالی) نام دارد و به کارگردانی جیسون رایتمن می‎باشد که قرار است در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) اکران شود. در این فیلم، شارلیز ترون نقش مارلو را بازی می‌کند، یک مادر برون‌شهری که علاوه بر دو فرزندش، فرزند سومی را نیز باردار است. فیلم تالی، زندگی مارلو به عنوان مادر سه فرزند و همچنین رابطه قوی‌ای که او با پرستاربچه به نام تالی شکل می‎دهد را دنبال می‌کند.

فیلم Tully (تالی)
فیلم Tully (تالی)

شارلیز ترون، خود دارای دو فرزند می‎باشد، یک پسر به نام جکسون و یک دختر به نام آگوست و مطمئنا همین الان نیز تجربه بسیاری برای برقراری تعادل بین مادر بودن و حرفه بازیگری‎اش دارد. او در مورد فیلم تالی می‎گوید:

“این نگاهی بسیار صادقانه به والدین بودن است. فکر می‎کنم در حال حاضر ما در حال شکستن مانع‌های زیادی هستیم و این عالی است. با این حال، ما در سطحی هستیم که در مورد چیزهایی صحبت می‌کنیم که لزوما ده سال پیش رخ نمی‎دادند.”

او در ادامه اضافه می‎کند:

“به نظرم اصل و اساسی در مورد والدین بودن وجود دارد که تاحدودی مفروض شده و اگر بر طبق این فرض پیش نروید، پس به طور خودکار یک والدین بد هستید. فکر می‌کنم زیست‌شناسی اینکه چه اتفاقی برای بدن یک زن بعد از به‎دنیا آوردن یک فرزند رخ می‎دهد برای هر زنی متفاوت است ولی فکر نکنم به اندازه کافی تصدیق کرده‎ایم که این تفاوت چقدر است و اشکالی ندارد. این تنها به معنای آن است که شما در حال گذار از یک مرحله هستید و در نهایت از آن عبور کرده و به آن طرف می‎روید و سپس همه چیز تغییر می‌کند.”

شارلیز ترون
شارلیز ترون

شارلیز ترون گفت که یکی از دوستانش پس از دو زایمان دچار افسردگی شدید پس‎ از زایمان شده است. او افزود:

“وقتی که دوست پرطراوت، زیبا و قوی خودم را دیدم که به طور کامل خود را گم کرده، واقعا ناراحت شدم. این قرار بود که جز شادترین لحظات زندگی‌اش باشد و او واقعا در رابطه با کسی که بود و ارتباطش با آن بچه کوچکش بسیار تلاش کرد. این فقط ضایعه‎ای بر روی بدن او برجا گذاشت.”

شارلیز ترون در ادامه اضافه کرد:

“فکر می‎کنم ما تلاش کردیم تا فیلم تالی را به‎گونه‎ای بسازیم که چندان جدی نباشد. چیزهای لذت‎بخش و سرگرم‌کننده‌ای در فیلم وجود دارد و فکر می‌کنم از میان این چیزهای سرگرم‎کننده و خنده‎دار، این فیلم در واقع تقریبا واقعی‎تر است و این چیزی است که سبب شده تا من این فیلم را دوست داشته باشم. مطمئنا این فیلم یک نگاه دلفریب و چشم‌نواز نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *