بیاتومگ – همانطور که به پایان سال ۲۰۱۶ نزدیک می شویم، بر آن شدیم که لیستی از بهترین سریال های پخش شده در سال ۲۰۱۶ را تهیه کنیم.

این سریال ها بر اساس فصل های پخش شده ی آنها در سال ۲۰۱۶ می باشد و ربطی به دیگر فصل ها ندارد.

۲۵. Gilmore Girls

Gilmore Girls 2016
Gilmore Girls 2016

بعد از ۹ سال دوری از صحنه، ما تعجب کردیم، زمانی که لارن گراهام و الکسیس بلدل را در این سریال دیدیم. خوشبختانه با بازگشت سازنده ی سریال امی شرمن-پالادینو و دنیل پالادینو، چهار قسمت تلویزیونی درباره ی داستان یک سال زنانی است که آنچه شما از یک سریال می خواهید را در اختیار می گذارند.

گفت و گوهای خنده دار و تند، سریال را جذاب کرده است. اگر سریال بر روی نقص و کاستی های Roy تمرکز کرده است، در واقع احساسات گرمی برای او ساخته است.

۲۴. The Crown

The Crown 2016
The Crown 2016

پیتر مرگان که ملکه می باشد، مغز متفکر پشت این سریال می باشد. شبکه های دیگر ممکن است که در مورد کاخ باکینگهام با دقت فیلم بسازند، اما آنها چنین محدودیت هایی ندارند. خانواده ی سلطنتی چه کار می کنند، حدس بزنید،شروع حالت تهوع کاراکتر الیزلبت دوم که با شاهزاده فیلیپ خارجی ازدواج کرده است، سریال را بی پرده می کند، این سریالی نیست که از شکستن احساسات خانواده ی سلطنتی ترسی داشته باشد. به نظر می رسد که Netflix  درباره ی قمار ۱۰۰ میلیون پوندی خود مطمئن می باشد، زمانی که هنوز فصل اول پخش نشده بود، آنها شروع به ساخت فصل دوم کرده بودند و اشتیاقی که برای این سریال وجود دارد این قمار را تضمین می کند.

۲۳. Silicon Valley

Silicon Valley
Silicon Valley

در فصل اول ممکن است که بلندترین خنده ها را داشته باشید و فصل دوم برایتان اوج خنده باشد، دسته ی سوم، قسمت های کمدی های خنده دار Mike Judge که حوادث ناگوار تازه ای را برای گروه برنامه نویسان کوچک از جامعه به دور می آورد. با وجود موفقیت های کوچک، مشکلات جدید سر می رسند، نه برای ریچارد پر رو که از ساخته ی خود، همانند کاراکتری از Game Of Thrones اخراج شده است.

۲۲. Happy Valley

Happy Valley
Happy Valley

عنوان این سریال شما را گول نزند، Happy Valley مطلقا سریالی برای افراد بزرگسال می باشد. و حقیقت گفته شده است، این سریالی شاد نیست، اما سریالی که در آن شادی نباشد، آن را با کیفیت می سازد.آنچه که می تواند روندی عادی باشد، در حقیقت نیرو می بخشد، شگفتی ایجاد می کند، به درام جنایی شوکه آوری تبدیل می شود.

۲۱. Broad City

Broad City
Broad City

داستان دو زن را در طی زندگی روزمره شان در شهر نیویورک دنبال می کند، که با ساخت اتفاق های کوچک و پیش پا افتاده، بینندگان را پریشان می کنند.

۲۰. BoJack Horseman

BoJack Horseman
BoJack Horseman

دیداری با اسب کمدی محبوب در دهه ۹۰ می باشد، اما ۲۰ سال بعد. BoJack Horseman ستاره تلویزیونی برنامه ی Horsin’ Around بود، اما امروزه او به کلی محو شده است، در هالیوود زندگی می کند، درباره ی همه چی غرغر می کند، و ژاکت های رنگی می پوشد.

۱۹. Preacher

Preacher
Preacher

سریال Preacher، سریالی است که به این زودی ها طرفداران را از دست نخواهد. بعد از اتفاقات ماوراطبیه، جسی از یک خون آشام کمک می خواهد تا بتوانند خدا را پیدا کنند.

۱۸. Unbreakable Kimmy Schmidt

 Unbreakable Kimmy Schmidt
Unbreakable Kimmy Schmidt

زنی از روز قیامت نجات پیدا می کند و دوباره زندگی اش را در شهر نیویورک شروع می کند.

۱۷. The Walking Dead

The Walking Dead
The Walking Dead

جانشین کلانتر ریک گریمز، گروهی که از تجاوز مردگان متحرک نجات پیدا کردند را رهبری می کند، جنگ با مردگان، با ترس زندگی کردن سریال را پر هیاهو می کند. این سریال تا فصل ۸ تمدید شده است.

۱۶. Girls

Girls
Girls

 

یک سریال کمدی درباره ی تجربه های یک گروه از دخترها در بیست سالگی می باشد. فصل ۶ و آخرین فصل در سال ۲۰۱۷ پخش می شود.

۱۵. Bosch

Bosch
Bosch

یک کارگاه جنایی بر روی پرونده ی قتل پسر ۱۳ ساله ای کار می کند تا آن را حل کند، این در حالی است که در دادگاه فدرال برای محاکمه ی قاتلی زنجیره ای می باشد.

۱۴. The Fall

The Fall
The Fall

دو شکارچی، یکی خونسرد و موثر و دیگری قوی، ورزشکار و دارای همسر می باشد. یکی قاتل سریالی می باشد و دیگری یک پلیس می باشد.

۱۳. The Missing

The Missing
The Missing

وقتی که تونی و اولیور هیوز به همراه پسر ۵ ساله شان اولیور به فرانسه سفر می کنند، اولیور در جشنی بزرگ در شمال فرانسه ناپدید می شود، در آن زمان سفر خانوادگی آنها تبدیل به یک کابوس می شود.

۱۲. Veep

Veep
Veep

سناتور سابق سلینا میر متوجه می شود که معاون رییس جمهور آمریکا بودن یعنی هیچی و این اصلا شبیه آنچه که تصور داشته است یا دیگران به او گفته بودند نیست.

۱۱. Fleabag

Fleabag
Fleabag

سریال کمدی ۶ قسمتی است که درباره ی زنی می باشد که سعی دارد با زندگی در لندن کنار بیاید، در حالی که وارد اتفاقات تراژدیک می شود.

۱۰. Black Mirror

Black Mirror
Black Mirror

سریالی تلویزیونی که سمت تاریک تکنولوژی و زندگی را نشان می دهد.

۹. Peaky Blinders

Peaky Blinders
Peaky Blinders

حماسه ی خانواده ی گنگستری را در بیرمنگام انگلیس روایت می کند، و رییس خشمگین آنها تامی شلبی که می خواهد در این جهان به اوج برسد.

۸. The People v. O.J. Simpson: American Crime Story

The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
The People v. O.J. Simpson: American Crime Story

مجموعه ای در رابطه با معروف ترین مجرمان تاریخ از جمله O.J. Simpson می باشد.

۷. The Americans

The Americans
The Americans

دو تن از ماموران سری شوروی وانمود می کنند که ازدواج کرده اند تا از دولت آمریکا اطلاعات سرقت کنند.

۶. Line Of Duty

Line Of Duty
Line Of Duty

داستان سریال زمانی اتفاق می افتد که استیو ارنت به دلیل شلیک اشتباه و قتل یک مرد در طی عملیات ضد تروریستی، به پلیس ضد فساد انتقال پیدا می کند.

۵. Westworld

WestWorld-S1EP10
WestWorld

سریالی با الهام از فیلمی با همین عنوان ساخته ی مایکل کرایتون در مورد پارکی در آینده که با موجودات مصنوعی پر شده است.

۴. The Night Manager

The Night Manager
The Night Manager

مدیر هتلی در قاهره، دو نفر را استخدام می کند تا به حلقه ی درونی دلال اسلحه ای نفوذ کنند.

۳. Stranger Things

Stranger Things
Stranger Things

وقتی پسری جوان ناپدید می شود، مادر او، یک پلیس و دوستش باید با نیروهای وحشتناکی مقابله کنند تا او را بازگردانند.

۲. The Night Of

 The Night Of
The Night Of

بعد از اینکه یک شب با دختری غریبه پارتی می گیرد، وقتی از خواب بیدار می شود، دختر با ضربات چاقو کشته شده است و او به جرم قتل بازداشت می شود.

۱. Game Of Thrones

Game Of Thrones
Game Of Thrones

۹ خانواده ی نجیب برای بدست آوردن حکومت وستروس با یکدیگر می جنگند، در حالی که جهنم سردی که برای هزاران سال خوابیده بود، باز می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *