بیاتومگ – کارل گریمز در فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) کشته شد و مدیر اجرایی سریال، اسکات گیمپل، توضیح می‎دهد که چرا و چطور این تصمیم بحث‎برانگیز را گرفته است.

از همان قسمت‌های آغازین این سریال آخرالزمانی و زامبی‎وار محبوب در سال ۲۰۱۰، کاراکتر کارل گریمز با بازی چندلر ریگز به یکی از نقاط کانونی این سریال اقتباسی از مجموعه کمیک‎هایی به همین نام ساخته رابرت کرکمن تبدیل شد. طرفداران، پس از اینکه کارل در نیمه اول فصل ۸ سریال توسط یک زامبی گاز گرفته شد، می‎دانستند که عمر کارل رو به پایان است اما اینکه او در قسمت اول نیمه دوم فصل ۸ سریال می‎میرد و در درون قبر گذاشته می‎شود، برای طرفداران دور از انتظار بود.

فصل 8 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

در مصاحبه‎ای با اسکات گیمپل، او در مورد اینکه چرا تصمیم گرفته تا به حضور چندلر ریگز در این سریال پایان بدهد و یکی از آخرین کاراکترهای اصلی باقی‎مانده را بکشد، صحبت کرده است. او گفت:

“ما می‎خواستیم که اقتباسی از داستان‎های کمیک داشته باشیم که احساساتی مشابه با داستان اصلی کمیک داشته باشد اما به شیوه‌های متفاوت، به طوری که سریال برای خواننده‎های کتاب‎های کمیک نیز غیرقابل پیش‎بینی باشد. ما قصد داریم علاوه بر اینکار، روبه‎جلو نیز حرکت کنیم. با هدف تشدید قدرت پیام، گاهی اوقات لحظات کمیک را عینا می‎ساختیم و گاهی اوقات آنها را به شیوه‎ای بسیار متفاوت بازگو می‎کردیم. مرگ کارل نیز در دسته دوم جای می‎گیرد. به طرق مختلف، این به نوعی، پایان دادن به دوره مردگان متحرک و شروع چیزی تازه است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *