بیاتومگ – دو پوستر برجسته و درخشان برای فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان) محصول کمپانی دیزنی منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده کنید. این فیلم، اقتباس سینمایی از کتاب کلاسیکی به همین نام نوشته مادلین لی انگل می باشد که قصد دارد تا برای بیننده‎ها، ماجراجویی‌ای در فضا و زمان به ارمغان بیاورد و به بررسی ماهیت تاریکی در مقابل روشنایی و در نهایت پیروزی عشق بپردازد.

بازیگران فیلم چین‎خوردگی در زمان شامل ریس ویترسپون، کریس پاین، گوگو مابتا رو، لوی میلر، زاک گالیفیاناکیس، میندی کالینگ و مایکل پینا می‌باشد. کارگردانی فیلم را آوا دوورنی و نویسندگی آن را جنیفر لی برعهده دارد و قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

خلاصه داستان فیلم بدین شرح است:

“مگ مری یک دانش آموز معمولی می‌باشد که با مشکلات اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می‌کند. او که دختر دو فیزیک‌دان مشهور جهانی است، همانند برادر جوان‌ترش به نام چارلز والاس، هوشمند و منحصربه‌فرد است ولی او باید این موضوع را خودش تشخیص بدهد. مسئله پیچیده، ناپدید شدن مرموزانه آقای مری می‌باشد که سبب شده تا مگ و مادرش احساس دل‌شکستگی کنند.

چارلز والاس، مگ و دوست هم کلاسی‌اش کالوین را به سه موجود کیهانی یعنی خانم کدام، خانم چیست و خانم کیست معرفی می‌کند که به زمین سفر کرده‌اند تا در جستجو برای پدرشان به آنها کمک کنند و آنها با یکدیگر یک جستجوی سهمگین را آغاز کردند. آنها از طریق یک چین‌خوردگی در زمان و فضا سفر می‌کنند که به عنوان تسرینگ شناخته می‌شود و به دنیاهای فراتر از تصورشان منتقل می‌شوند که در آن باید با نیروی شیطانی قوی‌ای رو به رو شوند. برای بازگشت به زمین، مگ باید با تاریکی درونش مواجه شود تا قدرت لازم برای شکست دادن تاریکی‌ای که دنیا را فراگرفته بدست بیاورد.”

پوسترهای فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)

فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)
فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)
فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)
فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *