بیاتومگ – خالق سریال Breaking Bad (بریکینگ بد)، وینس گیلیگان، گفته که بسیار خوشحال است تا روزی کاراکتر جسی پینکمن را دوباره به دنیای سریال بازگرداند. جسی پینکمن که یک دلال شیشه و همکار والتر وایت است، در تمام ۶۲ قسمت سریال هیجان‎انگیز و قوی بریکینگ بد توسط آرون پاول به تصویر کشیده شد.

از آنجا که بعد از به پایان رسیدن سریال بریکینگ بد، نسخه فرعی آن به نام Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) ساخته شد و همچنان پخش آن ادامه دارد، احتمال بسیاری برای حضور کاراکتر جسی پینکمن در این سریال وجود دارد. وینس گیلیگان مایل است تا داستان این کاراکتر را از همان جایی که در پایان سریال بریکینگ بد رها شده، ادامه بدهد.

سریال Breaking Bad (بریکینگ بد)
سریال Breaking Bad (بریکینگ بد)

وینس گیلیگان در مصاحبه‌ای تازه، برای دهمین سالگرد سریال بریکینگ بد، با نگاهی به گذشته، اشاره داشت که حال که جسی پینکمن از قاعده و ضابطه والتر وایت رها شده، آینده ممکن است چیزهایی برای جسی داشته باشد. او می‎گوید:

“شما هرگز نمی‌دانید که در آینده شاهد کاراکتر جسی پینکمن خواهید بود یا خیر. هر چیزی ممکن است.”

در ادامه، وینس گیلیگان از حدس و گمان‎هایش برای جایی که ممکن است جسی پینکمن باشد، گفت:

“ممکن است که درست در خیابان بعدی پلیس حضور داشته باشد. یا ممکن است یک آینده آزاد و بی قید و بند برای جسی وجود داشته باشد. من شخصا دوست دارم که او فرار کرده باشد، چراکه او حتی ده برابر حقش را نیز پرداخت کرده است. من دوست دارم که باور کنم او گریخته است. من واقعا نمی‌دانم که او به عنوان شغل مشغول چه کاری است. فقط امیدوارم که فرار کرده باشد و با آدم خوبی ملاقات کرده که خلافکار نبوده باشد و دوباره با آن ترس و وحشت‎هایی که روبه‌رو شده، مواجه نشود. من همیشه آن کاراکتر را دوست داشتم. همیشه موضعی نرم نسبت او داشتم.”

یک دیدگاه

  1. مهدی

    ۱۱ مرداد, ۱۳۹۷ در ۱۶:۳۰

    امیوارم با Breaking Bad برگرده.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *