خانه آخرین خبرها سه بازیگر تازه به فصل ۲ سریال The Punisher (مجازاتگر) پیوستند

سه بازیگر تازه به فصل ۲ سریال The Punisher (مجازاتگر) پیوستند

۰
فصل 2 سریال The Punisher (مجازاتگر)

بیاتومگ – بازیگران سه کاراکتر تازه فصل ۲ سریال The Punisher (مجازاتگر) مشخص شدند. پس از ساخت سه فیلم از کاراکتر فرانک کسل ملقب به مجازاتگر، این کاراکتر با بازی جان برنتال در فصل ۲ سریال Daredevil (دردویل) حضور یافت و بلافاصله توجه همه را جلب کرد.

سریال مستقل این کاراکتر در سال ۲۰۱۶ به تحسین کلی دست یافت و بلافاصله پس از پخش آن، برای فصل دوم تمدید شد که انتظار می‌رود فصل جدید در سال ۲۰۱۹ پخش شود. در حالی که جان برنتال رک و پوست‎کنده در مورد شخصیت‌های شروری که می‌خواهد در فصل دوم حضور داشته باشند، صحبت کرده ولی همچنان خبرها در مورد محتوا و داستان فصل دوم سریال مجازاتگر اندک است. با این وجود، اطلاعات اندکی در مورد کاراکترهای تازه و بازیگران آن منتشر شده است.

سریال The Punisher (مجازاتگر)
سریال The Punisher (مجازاتگر)

کمپانی مارول از پیوستن سه بازیگر تازه به فصل ۲ سریال مجازاتگر خبر داده و توصیف مختصری از هر کدام از نقش‌های آنها نیز منتشر کرده است. جاش استوارت (Shooter) قرار است نقش جان پیلگریم را بازی کند، کسی که دارای گذشته خشونت‌آمیزی است ولی شرایط او را مجبور خواهد کرد تا بار دیگر از مهارت‌های قدیمی خود استفاده کند و وارد دنیای فرانک کسل شود.

فلوریانا لایما (Supergirl) نقش کریستا دومانت را به تصویر خواهد کشید، یک روانشناس مهربان و دلسوز که در خدمت کهنه‌سربازان ارتشی است. جورجیا ویگام (۱۳ Reasons Why) نقش امی بندیکس، یک حقه‌باز خیابانی با گذشته‌ای مرموز را بازی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *