خانه آخرین خبرها جما چان به فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) پیوست

جما چان به فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) پیوست

۰
جما چان - فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)

بیاتومگ – جما چان، بازیگر سریال Humans (انسان‌ها) قرار است نقش دکتر مینروا را در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) به تصویر بکشد. این فیلم که اولین فیلم با بازی شخصیت اصلی زن ابرقهرمان در دنیای سینمایی مارول را رقم می‌زند، با بازی بری لارسون در نقش اصلی یعنی کارول دنورس ملقب به کاپیتان مارول می‌باشد و طرفداران، سال‌های زیادی منتظر این فیلم بوده‌اند.

کارگردانان فیلم کاپیتان مارول، آنا بوودن و رایان فلیک می‌باشند و فیلمنامه آن را نیز نیکول پرلمن، مگ لی فاو و ژنیوا رابرتسون-دوارت قلم زده‌اند. حضور آنا بوودن در جایگاه کارگردان این پروژه، فیلم کاپیتان مارول را به اولین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل می‌کند که توسط کارگردان زن، کارگردانی شده است.

فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)
فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)

در گزارشی تازه، جما چان برای به تصویر کشیدن نقش دکتر مینروا به این فیلم پیوسته است. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل جود لاو، ساموئل ال جکسون، دی واندا وایس، رابرت کازینسکی و بن مندلسون می‌باشد. فیلم کاپیتان مارول قرار است در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹) بر روی پرده نقره‌ای به اکران دربیاید.

در حال حاضر، مشخص نیست که نقش جما چان در این فیلم تا چه اندازه بزرگ و مهم است ولی با توجه به اینکه این شخصیت در درک فیزیولوژی شخصیت کری حیاتی است و دارای قدرت‎هایی مشابه با کاپیتان مارول است، پس ممکن است که دکتر مینروا نقشی حیاتی در کمک کردن به کارول دنورس برای درک قدرت‌های تازه کشف‌شده‌اش داشته باشد. ولی این به معنای آن نیست که او متحد کاپیتان مارول خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *