خانه آخرین خبرها بازیگران سریال The Purge (پاکسازی) مشخص شدند

بازیگران سریال The Purge (پاکسازی) مشخص شدند

۱
سریال The Purge (پاکسازی)

بیاتومگ – جزییات تازه‌ای در مورد سریال The Purge (پاکسازی) بر اساس مجموعه فیلمی به همین نام نوشته و کارگردانی شده توسط جیمز دیموناکو منتشر شده است. دو بازیگر نقش‌های اصلی سریال پاکسازی مشخص شده‌اند و به همراه آن نیز، توصیف مختصری از کاراکترهای آنها منتشر شده که اشاره‌هایی به داستان سریال دارد.

فیلم جدید مجموعه فیلم‌های پاکسازی، The First Purge (اولین پاکسازی) نام دارد و قرار است در جولای سال ۲۰۱۸ اکران شود. سریال پاکسازی قرار است یک همراه برای فیلم‌ها باشد و با توجه به جزییات منتشر شده برای آن، این سریال شامل برخی از موضوعات مبهم در فیلم‎ها نیز خواهد بود.

ساخت سریالی بر اساس این مجموعه فیلم در سال ۲۰۱۶ توسط خالق این مجموعه، جیمز دیموناکو، اعلام شد. در حالی که فیلم بعدی پاکسازی، در واقع پیش‌درآمدی برای فیلم‌ها است، اتفاقات این سریال ۱۰ قسمتی در طی اوج محبوبیت پاکسازی رخ خواهد داد. این سریال را به عنوان راهی برای بررسی اثرات قتل عام سالیانه قانونی بر روی افراد تصور کنید. مدیر کمپانی Blumhouse، جیسون بلوم، قبلا گفته بود که اتفاقات این سریال انحصارا در شب پاکسازی رخ نمی‌دهد بلکه نگاهی به اتفاقات در طی سال نیز دارد.

فیلم The Purge (پاکسازی)
فیلم The Purge (پاکسازی)

توسعه این سریال همچنان به آرامی در حال پیگیری است و پخش آن در نهایت از شبکه سایفای صورت خواهد گرفت. جزییات مربوط به کاراکترها و داستان تاکنون نامعلوم بوده است. گابریل چاواریا (War for the Planet of the Apes) قرار است نقش میگل، یک تکاور نیروی دریایی آمریکا با ظاهری خشن و ماموریتی شریف را بازی کند. میگل یک نامه نگران‌کننده از خواهر کوچکترش به نام پنلوپه دریافت می‎کند که سبب می‌شود تا میگل در شب پاکسازی، به سرعت خود را به خانه برساند و مستقیم وارد موج منتظری از خشم و قتل شود.

نقش پنلوپه را جسیکا گارزا (Six, Modern Family) بازی می‎کند. ظاهرا پنلوپه بخشی از فرقه پرستش پاکسازی است و مایل است تا خودش را در اتفاقات شب پاکسازی به عنوان قربانی به رهبر تقدیم کند. نیازی به گفتن نیست که او فکرهای دیگری در سر دارد. هنوز تاریخ پخشی برای سریال پاکسازی اعلام نشده است.

یک دیدگاه

  1. مهدی

    ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ در ۲۱:۵۳

    سریالش خیلی زیباست ولی امتیاز بسیار پایینی داره.سری فیلماشم همیشه امتیازش پایین بوده.ای کاش کنسل نشه.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *