خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم‎های Robin Hood (رابین هود) و A Simple Favor (یک توجه ساده) اعلام شد

تاریخ اکران فیلم‎های Robin Hood (رابین هود) و A Simple Favor (یک توجه ساده) اعلام شد

۰
فیلم Robin Hood (رابین هود)

بیاتومگ – کمپانی لاینزگیت بار دیگر تاریخ اکران فیلم Robin Hood (رابین هود) را تغییر داده و علاوه بر این، تاریخ اکرانی برای فیلم A Simple Favor (یک توجه ساده) اعلام کرده است. این برای دومین بار است که تاریخ اکران فیلم جدید رابین هود تغییر می‎کند.

تارون اجرتون در فیلم جدید رابین هود، نقش کماندار اصلی، رابین هود را ایفا می‌کند. دیگر بازیگرانی که در کنار او نقش‌آفرینی می‌کنند شامل جیمی فاکس در نقش جان کوچولو، تیم مینچین در نقش راهب تاک و بن مندلسون در نقش داروغه بی‌رحم ناتینگهام می‌شود. فیلم یک توجه ساده نیز بر اساس رمانی نوشته دارسی بِل می‎باشد. این فیلم حول یک مادر مجرد و وبلاگ‌نویسی به نام استفانی می‌چرخد که بهترین دوستش، یک گزارشگر در شهر منهتن به نام امیلی، بدون هیچ رد و نشانه‌ای ناپدید می‌شود.

فیلم The Shallows (آب‌های کم‌عمق)
فیلم The Shallows (آب‌های کم‌عمق)

پاول فیگ علاوه بر اینکه سکان دار کارگردانی فیلم یک توجه ساده است، مسئولیت اقتباس فیلمنامه از رمان را نیز برعهده دارد و همچنین به همراه جسی هندرسون تهیه کننده فیلم می‎باشد. این فیلم با بازی بلیک لایولی و آنا کندریک است.

فیلم رابین هود قرار بود در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ اکران شود ولی تاریخ اکران آن به چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) تغییر کرده است. فیلم یک توجه ساده نیز برای اکران در جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) برنامه‎ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *