خانه آخرین خبرها چوزن جیکوب به سریال Castle Rock (کسل راک) پیوست

چوزن جیکوب به سریال Castle Rock (کسل راک) پیوست

۰
فیلم IT 2017 (آن)

بیاتومگ – چوزن جیکوب، بازیگر فیلم IT 2017 (آن)، به جمع بازیگران سریال Castle Rock (کسل راک) محصول کمپانی هولو پیوست. این سریال ترسناک و روانشناختی براساس یکی از کارهای استاد ژانر ترسناک، استیون کینگ است و شخصیت‌ها و موضوعات متنوع از شهر خیالی کسل راک و داستان‌های استیون کینگ را گردهم می‌آورد.

تولید این سریال را جی جی آبرامز برعهده دارد و قبلا نیز خبر از پیوستن دیگر بازیگر فیلم آن، بیل اسکارسگارد به این سریال داده شده بود. نقش اصلی زن سریال را نیز ملانی لینسکی به تصویر می‌کشد. دیگر بازیگران این سریال نیز تری اوکویین، اسکات گلن، سیسی اسپیسک و آندره هولند می‌باشند.

سریال Castle Rock (کسل راک)
سریال Castle Rock (کسل راک)

کمپانی هولو و جی جی آبرامز قبلا نیز اقتباسی از یکی از رمان‌های استیون کینگ به نام ۱۱.۲۲.۶۳ با بازی جیمز فرانکو ساختند که بسیار مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت. بنابر گزارش‌ها، اکنون چوزن جیکوب به جمع بازیگران سریال کسل راک پیوسته است. جیکوب نقش وندل دیور، پسر هنری دیور با بازی آندره هولند را بازی خواهد کرد. کاراکتر هنری دیور، وکیل مدافعی برای زندانیان محکوم به اعدام می‌باشد که دارای سابقه نامشخصی در کسل راک است. نقش روث دیور را نیز سیسی اسپیسک بازی می‌کند. پخش این سریال قرار است در تابستان سال ۲۰۱۸ صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *