خانه آخرین خبرها شارلتو کوپلی نویسنده، کارگردان و بازیگر فیلم Sapien Safari شد

شارلتو کوپلی نویسنده، کارگردان و بازیگر فیلم Sapien Safari شد

۰
فیلم District 9 (منطقه 9)

بیاتومگ – بازیگر فیلم District 9 (منطقه ۹)، شارلتو کوپلی، علاوه بر نوشتن فیلمنامه فیلم جدید علمی-تخیلی و کمدی Sapien Safari، قرار است کارگردانی آن را برعهده داشته باشد و در آن نقش‌آفرینی نیز بکند. این بازیگر متولد ژوهانسبورگ، امسال در مقابل شارلیز ترون و دیوید ایلوو در فیلم کمدی Gringo (بیگانه) بازی کرده است. این بازیگر و کارگردان به خاطر همکاری با کارگردان هم‌وطنش، نیل بلومکمپ، در سه فیلم سینمایی شامل فیلم منطقه ۹، فیلم Elysium (ایلیسیم) و Chappie (چپی) شناخته شده است.

اولین نقش اصلی کوپلی، نقش ویکوس ون د مِروه، شخصیت اصلی فیلم منطقه ۹ بود. این فیلم برای برداشت آگاهانه و اجتماعی‌اش در ژانر علمی-تخیلی، در همان سال نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم اسکار شد. کوپلی علاوه بر این در فیلم A-Team (تیم آ) و Free Fire (شلیک آزاد) بازی کرده است.

فیلم God: Serengeti (خدا: سرنگتی)
فیلم God: Serengeti (خدا: سرنگتی)

گزارش شده که شارلتو کوپلی قرار است وظیفه نویسندگی، کارگردانی و بازیگری را در فیلم Sapien Safari برعهده بگیرد. تامین مالی این پروژه را کمپانی QC Entertainment برعهده دارد، کمپانی‌ای که تامین مالی فیلم پرفروش و موردتوجه Get Out (برو بیرون) را برعهده داشته است.

همانند فیلم برو بیرون، فیلم Sapien Safari نیز شامل عناصر اجتماعی آگاهانه است. و همانند فیلم برو بیرون، وظیفه کارگردانی و نویسندگی برعهده شخصی قرار دارد که قبلا به عنوان یک بازیگر شناخته شده است. نقش اصلی فیلم که قرار است توسط شارلتو کوپلی بازی شود، به عنوان استیو آیروین (نگهبان باغ‌وحش معروف استرالیایی) کهکشان توصیف شده است. این کاراکتر نه تنها به مطالعه اشکال مختلف زندگی در کهکشان می‌پردازد بلکه مدافعی برای گونه‎هایی است که در معرض خطر قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *