خانه آخرین خبرها لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) بازی می‌کنند

لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) بازی می‌کنند

۰
فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)

بیاتومگ – لئوناردو دی‌ کاپریو و برد پیت قرار است بازیگران فیلم جدید کوئنتین تارانتینو باشند و این فیلم به طور رسمی به عنوان فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) نامگذاری شده است. تارانتینو و دی کاپریو قبلا در فیلم خونین و وسترن Django Unchained (جانگوی رها شده) با یکدیگر همکاری داشته اند.

این فیلم که نهمین فیلم به کارگردانی تارانتینو خواهد بود قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. اتفاقات فیلم روزی روزگاری در هالیوود در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد که از طریق مرگ بازیگر آمریکایی شارون تیت ارتباط‌هایی با قتل‌های چارلز منسون دارد.

فیلم Inglourious Basterds (حرام‌زاده‌های لعنتی)
فیلم Inglourious Basterds (حرام‌زاده‌های لعنتی)

گزارش شده که علاوه بر دی کاپریو، برد پیت نیز در فیلم روزی روزگاری در هالیوود نقش‌آفرینی خواهد کرد. برد پیت قبلا در فیلم Inglorious Bastards (حرامزاده‌های لعنتی) با تارانتینو همکاری داشته است.

به عنوان دو بازیگر نقش اصلی‌های فیلم، این دو بازتاب‌کننده سختی‌های کار در صنعت سینما می‌باشند. دی کاپریو نقش بازیگر ریک دالتون را بازی خواهد کرد، کسی که قبلا یک ستاره بزرگ فیلم‌های وسترن بوده است. برد پیت نیز نقش بدل دالتون در فیلم‌ها را به نام کلیف بوت بازی خواهد کرد. بوت همسایه بازیگر شاروت تیت می‌باشد.

تارانتینو در مورد انتخاب این دو برای بازی در این فیلم اظهار داشت:

“من برای مدت ۵ سال است که بر روی این فیلمنامه کار کرده‎‌ام و همچنین بیشتر عمرم را در لس‌آنجلس زندگی کرده‌ام، از جمله در سال ۱۹۶۹ که در آن زمان، ۷ ساله بودم. من برای بازگو کردن این داستان در مورد لس‌آنجلس و هالیوودی که دیگر وجود ندارد، بسیار هیجان‌زده‌ام. و از پیوستن دی کاپریو و پیت به این پروژه بسیار خرسند هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *