بیاتومگ – تنها چند ماه دیگر تا پخش این سریال باقی مانده و در همین راستا، تریلری تازه از سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر) منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. سریال کلوک و داگر یک سریال نوجوانانه بر اساس شخصیت‌های دوست‌داشتنی کمیک می‌باشد. تندی بوون با بازی اولیویا هولت و تایرون جانسون با بازی اوبری جوزف دارای پیش‌زمینه‌های کاملا متفاوت هستند و هر دوی آنها با رازی بزرگ شده‌اند که هرگز جرات نداشته‌اند تا آن را با کس دیگری در میان بگذارند. آنها به آرامی در مورد توانایی‌های خود می‌آموزند و عاشق یکدیگر می‌شوند.

دیگر بازیگران سریال نیز شامل آندریا راث ، گلوریا روبن، مایلز ماسیدن، کارل لاندشتد، جیمز سایتو و جی.دی اوِرمور می‌باشد. فصل اول این سریال دارای ۱۰ قسمت یک ساعته خواهد بود و پخش آن از روز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ (۷ ژوئن ۲۰۱۸) شروع می‌شود.

این تریلر جدید، مسیرهای جدا ولی همگرای تایرون و تندی را دنبال می‌کند. در این تریلر شاهد نیم نگاهی به زندگی جداگانه آنها، نحوه عملکردشان در موقعیت‎های مشابه و قدرت‌های منحصربه‌فردشان هستیم. گرچه مطمئنا این اقتباس سریالی تفاوتی با داستان‌های کتاب‌های کمیک خواهد داشت ولی رنگ‌مایه و تن اصلی یکسان خواهد بود.

تریلر سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *