خانه آخرین خبرها کریستین ویگ در حال مذاکره برای بازی نقش منفی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) است

کریستین ویگ در حال مذاکره برای بازی نقش منفی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) است

۰
کریستین ویگ - نقش منفی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن 2)

بیاتومگ – کریستین ویگ در حال مذاکره برای بازی نقش منفی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)، نقش چیتا است. دنیای سینمایی دی سی ثابت کرده که پروژه پر جدال و بحثی است اما در این میان، یک استثنای بزرگ و باشکوه قرار دارد. فیلم واندر وومن با تحسین و ستایش جهانی رو به رو شد.

کارگردان پتی جنکینز و بازیگر گل گدات موانع را برای فیلم ابرقهرمانی با شخصیت اصلی از بین بردند و این فیلم در فروش جهانی به فروش عالی ۸۲۱ میلیون دلار دست یافت. در فروش داخل آمریکا نیز این فیلم با فروش ۴۱۲ میلیون دلاری، تاکنون پرفروش ترین فیلم دی سی در داخل آمریکا است.

فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن 2)
فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)

گزارش شده که بازیگر کمدین کریستین ویگ در حال مذاکره با کمپانی برادران وارنر برای به تصویر کشیدن نقش چیتا در فیلم واندر وومن ۲ است. قبل از این نیز گزارش شده بود که شخصیت چیتا، شرور فیلم واندر وومن ۲ خواهد بود و اتفاقات این فیلم در طی جنگ سرد و در دهه ۸۰ میلادی رخ می‌دهد.

قبلا گزارش‌هایی منتشر شد که حاکی از آن بود که نقش چیتا به اما استون پیشنهاد شده است ولی زمانی که این بازیگر، این نقش را رد کرده، جنکینز، کارگردان فیلم واندر وومن ۲، شخصا کریستین ویگ را برای این نقش انتخاب کرده است. فیلم واندر وومن ۲ در تاریخ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (۱ نوامبر ۲۰۱۹) اکران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *