خانه آخرین خبرها دواین مورفی به جمع بازیگران سریال Titans (تایتان‎ها) اضافه شد

دواین مورفی به جمع بازیگران سریال Titans (تایتان‎ها) اضافه شد

۰
سریال Titans (تایتان‎ها)

بیاتومگ – بازیگر دیگری به جمع بازیگران سریال Titans (تایتان‎ها) برای به تصویر کشیدن عضوی از گروه گشت مرگ اضافه شده و این بازیگر، دواین مورفی می‌باشد که قرار است نقش مرد منفی یا Negative Man را بازی کند. دی‎سی سال‎های زیادی قصد ساخت سریال اکشن-زنده تایتان‎های نوجوان را داشت تا اینکه سرانجام تصمیم گرفت تا با راه‎اندازی سرویسی آنلاین خود، این سریال را بر روی این سرویس عرضه کند. کمپانی دی‎سی هنوز رسما نامی برای سرویس آنلاین خود اعلام نکرده است ولی از آنجا که سریال تایتان‎ها در اواخر سال جاری میلادی پخش خواهد شد، به زودی شاهد پرده‎برداری از نام این سرویس آنلاین خواهیم بود.

به دنبال تایید حضور گروه گشت مرگ در سریال تایتان‌ها، به سرعت بازیگران تازه‎ای برای به تصویر کشیدن اعضای این گروه در حال اضافه شدن به جمع بازیگران سریال تایتان‎ها می‌باشند. این بازیگران نیز شامل برونو بیچر در نقش رهبر گروه گشت مرگ به نام رییس، آوریل بالبی در نقش الستی گرل و جیک مایکلز در نقش رباتمن می‎باشد.

سریال Titans (تایتان‎ها)
سریال Titans (تایتان‎ها)

حال گزارش شده که بازیگر سریال The Strain (دگردیسی)، دواین مورفی، برای به تصویر کشیدن شخصیت لری ترینِر ملقب به نِگتیومن انتخاب شده است. نگتیومن، یک خلبان سابق است که پس از سقوط هواپیما، به قدرت عجیب انرژی منفی دست پیدا می‌کند و یکی از اعضای بنیانگذار گشت مرگ است.

او به صورت باندپیچی‌شده ترسیم و توصیف می‌شود چراکه می‌خواهد از اطرافیانش دربرابر قدرت‌هایش محافظت کند، قدرت‌هایی که همیشه قادر به کنترل آنها نیست. سریال تایتان‌ها قرار است در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *