بیاتومگ – در تیزر جدید فصل ۲ سریال Legion (لژیون) شخصی در حال پنهان کردن چیزی است. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. در طی سالیان اخیر، شبکه اف‎ایکس با سریال‎های ابتکاری خود، توجهات زیادی را جلب کرده و سریال لژیون ساخته نوح هالی نیز یکی دیگر از سریال‎های موفق شبکه می‎باشد.

خلاصه داستان فصل دوم سریال لژیون به شرح زیر است:

“از آنجا که دیوید و اولیور گمشده اند و فاروق آزاد شده، تیم باید اتحادی غیرمنتظره را با دشمنان سابقشان، کلارک و سازمان دولتی Division III تشکیل بدهند. در همین حال، اِمال فاروق (نوید نگهبان)، در مسیر جدیدی برای بدست آوردن قدرت نامحدود و بی‌کران قرار دارد.”

شبکه اف‌ایکس تیزر کوتاه جدید و عجیب دیگری برای فصل دوم سریال لژیون منتشر کرده که همانند دیگر تیزرهای منتشر شده قبلی، چیز زیادی در مورد اتفاقات پیش‎رو ارائه نمی‌دهد. به نظر می‌رسد که روند پنهان نگه‌داشتن داستان تا روز پخش ادامه خواهد داشت. بنابراین تیزر، به نظر می‌رسد که با وجود اینکه دیوید، شدو کینگ را از ذهن خود بیرون کرد ولی همچنان دارای چندین شخصیت و هویت دیگری است. در کتاب‌های کمیک، دیوید ملقب به لژیون دارای شخصیت‌های زیادی است و هر کدام از آنها، قدرت متفاوتی را کنترل می‌کنند. پخش فصل دوم سریال لژیون از روز سه‎شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ (۲ آوریل ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تیزر فصل ۲ سریال Legion (لژیون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *