خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) تغییر کرد

۰
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

بیاتومگ – تاریخ اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) یک هفته به عقب آمده است. تنها دو ماه تا اکران فیلم انتقام جویان ۳ مانده و با انتشار اولین تریلر و همچنین تیزر سوپرباول فیلم، شاهد نگاهی به درون آن بودیم. هرچند، در حال حاضر اکران فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)، بیشترین بحث‎ها را حول خود متمرکز کرده ولی مطمئنا پس از آن، شاهد تمرکز بازاریابی بیشتری بر روی فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت خواهیم بود.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

کمپانی مارول اعلام کرده که تاریخ اکران فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت یک هفته به عقب آمده و بنابراین، این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید. این فیلم قبلا برای اکران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۴ می ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده بود.

این اعلام تغییر تاریخ اکران به صورت جالبی در شبکه اجتماعی توییتر انجام گرفته بود. در ابتدا رابرت داونی جونیور، بازیگر نقش مرد آهنی، سوال کرده بود که آیا ممکن است که همه بتوانند زودتر فیلم را ببینند و اکانت رسمی مارول در پاسخ، تاریخ جدید اکران فیلم را اعلام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *