خانه آخرین خبرها سریال The Magicians (جادوگران) برای فصل ۴ تمدید شد

سریال The Magicians (جادوگران) برای فصل ۴ تمدید شد

۰
سریال The Magicians (جادوگران)

بیاتومگ – شبکه سایفای سریال The Magicians (جادوگران) را برای فصل چهارم تمدید کرد. شبکه سایفای که قبلا با نام شبکه علمی-تخیلی شناخته می‎شد، متعلق به کمپانی ان‎بی‌سی است و اخیرا با سریال‎های اصیل و ابتکاری خود به موفقیت قابل قبولی دست یافته است.

علاوه بر سریال جادوگران، شبکه سایفای تاکنون چندین فصل از سریال ۱۲Monkeys (دوازده میمون)، The Expanse (گستره) و Z Nation (ملت زد) را پخش کرده است ولی می‌توان گفت که سریال جادوگران در میان دیگر سریال‎های این شبکه، از بیشترین موفقیت برخوردار است. سریال جادوگران، گروهی از دانش‎آموزان را دنبال می‌کند که متوجه می‌شوند دنیای فانتزی در داستان‎های مورد علاقه‎شان به نام فیلوری واقعی است. آنها از توانایی‎های جادویی خود استفاده می‌کنند تا با نیروهای شیطانی مبارزه کنند.

سریال The Magicians (جادوگران)
سریال The Magicians (جادوگران)

شبکه سایفای دلیل خوبی برای تمدید سریال جادوگران دارد. این سریال در میان سریال‎های با رتبه بالای این شبکه قرار دارد و از آنجا که سریال دوازده میمون در حال به پایان رسیدن است، سریال جادوگران می‎تواند به خوبی تداوم موفقیت شبکه سایفای را ادامه دهد.

با اینکه فصل سوم سریال جادوگران هنوز در حال پخش است، گزارش شده که شبکه سایفای این سریال را برای فصل چهارم تمدید کرده است. شبکه سایفای انتظار دارد تا فصل چهارم سریال جادوگران با ۱۳ قسمت برای پخش در سال ۲۰۱۹ آماده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *