خانه آخرین خبرها کریس همسوورث در حال مذاکره برای حضور در فیلم Men in Black (مردان سیاه‌پوش) است

کریس همسوورث در حال مذاکره برای حضور در فیلم Men in Black (مردان سیاه‌پوش) است

۰
کریس همسوورث - فیلم Men in Black (مردان سیاه‌پوش)

بیاتومگ – کریس همسوورث در حال مذاکره برای بازی در بازسازی/نسخه فرعی فیلم Men in Black (مردان سیاه‌پوش) است. مجموعه فیلم‌های مردان سیاه‌پوش در سال ۱۹۹۷ با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز شروع و به مجموعه موفقی برای کمپانی سونی تبدیل شد.

ماموران مخفی‌ای که وظیفه محافظت از زمین در برابر تهدیدات بین کهکشانی را دارند، به مجموعه فیلم‌های مردان سیاه‌پوش، ترکیبی عالی از طنز و اکشن را داده است. تاکنون سه فیلم از مردان سیاه‌پوش ساخته شده که آخرین آن در سال ۲۰۱۲ به اکران درآمد ولی این فیلم، فیلمی نبود که کمپانی سونی را راضی کند. در عوض، کمپانی سونی توجه خود را به نسخه‎های فرعی معطوف ساخت تا این گروه مرموز مبارزه‌گر با بیگانه‌ها را بازگرداند.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

در آن زمان، ایده ساخت همگذری فیلم‎های مردان سیاه‌پوش و فیلم ۲۱Jump Street (خیابان شماره ۲۱ جامپ) به سرعت شعله‎ور شد و از زمان، سونی در حال توسعه کامل بازسازی مردان سیاه‌پوش می‎باشد. با پیوستن اف گری گری برای کارگردانی، این پروژه بار دیگر جان تازه‌ای گرفت.

گزارش شده که کریس همسوورث در مراحل اولیه مذاکره برای پیوستن به نسخه فرعی مردان سیاه‎پوش برای کمپانی سونی است. کریس همسوورث قرار است نقش اصلی فیلم را به تصویر بکشد. بنابر این گزارش، اتفاقات این فیلم قرار است در لندن رخ بدهد و این مرتبه، دو مامور دیگر نیز همسوورث را همراهمی خواهند کرد. ظاهرا سونی به دنبال اضافه کردن یک زن سیاهپوست و یک مرد مسن‎تر به تیم همسوورث می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *