بیاتومگ – جیمز گان سرانجام هویت واقعی بچه گروت را تایید کرد. یکی از فعالیت‎هایی که طرفداران فعال دوست دارند انجام بدهند، بحث و گفتگو با یکدیگر است. در پایان فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) در سال ۲۰۱۴ بود که کاراکتر گروت کشته شد ولی یکی از شاخه‎های او رشد کرد و بزرگ و بزرگ‎تر شد. از آن زمان، بسیاری در مورد اینکه آیا این خود گروت است یا پسرش در حال بحث می‌باشند.

جیمز گان قبلا نیز در شبکه‌های اجتماعی به بحث در مورد فیلم‎های نگهبانان کهکشان پرداخته و حتی در مواردی، جزییات و پیام‎های پنهان درون این فیلم‌ها که حتی سرسخت‎ترین طرفداران هم متوجه آن نشده‎اند را برای طرفداران آشکار کرده است. با این حال، یکی از سوالات بزرگی که طرفداران همیشه داشته‎اند در مورد هویت واقعی بچه گروت است. برخی بر این باورند که این بچه گروت در واقع همان گروت اصلی است، موضوعی که جیمز گان آن را رد کرده است.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان جلد 2)
فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان جلد ۲)

در شبکه توییتر بحثی در این مورد شکل گرفته که اگر شما بتوانید فقط یک نفر را نجات بدهید، آیا پورگ از فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) را نجات می‎دهید یا بچه گروت از فیلم نگهبانان کهکشان جلد ۲. جیمز گان نیز شاید به دلیل تعصبش، بچه گروت را انتخاب کرده است.

برخی از طرفداران استدلال کردن که او باید پورگ را انتخاب می‎کرد چراکه اگر گروت بمیرد، می‎توان دوباره آن را رشد داد ولی اگر پورگ بمیرد، برای همیشه از بین رفته است. جیمز گان نیز در پاسخ به این استدلال اظهار داشته که گروت در فیلم اول نگهبانان کهکشان کشته شده و بچه گروت، در واقع پسر گروت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *