بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین تریلر رسمی فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی) را منتشر کرده که اولین نگاه به واشنگتن پس از فرانک آندروود با بازی کوین اسپیسی را ارائه می‎دهد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. نه چندان قبل، سریال پیشگام و اصیل نتفلیکس، سریال خانه پوشالی، برای برانگیختن تحسین منتقدان، اجراهای عالی و باارزش و ایجاد بحث‎های غیررسمی از طریق پیچیدگی و چرخش‎های بسیار شناخته می‎شد. متاسفانه، این سریال بدون مشکل و آرام، پاییز گذشته به لطف اتهامات جنسی علیه بازیگر اصلی سریال، کوین اسپیسی، رو به افول حرکت کرد.

پس از آشکار شدن این اتهامات و در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان داده و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه‌های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود در جریان است.

در طی مراسم اسکار امسال، کمپانی نتفلیکس از طریق اولین تریلر فصل پایانی سریال خانه پوشالی، اولین نگاه به آینده بدون فرانک آندروود را به طرفداران ارائه داد. حال، رییس جمهور آمریکا، کلیر آندروود با بازی رابین رایت تنها کاراکتر اصلی سریال است و مطمئنا نبودن فرانک نیز سبب کند شدن عطش کلیر برای قدرت نشده است.

تریلر فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *