خانه آخرین خبرها فیلمنامه بازسازی فیلم Highlander (کوه‌نشین) تکمیل شد

فیلمنامه بازسازی فیلم Highlander (کوه‌نشین) تکمیل شد

۰
فیلم Highlander (کوه‌نشین)

بیاتومگ – گزارش‎ها حاکی از آن است که کمپانی لاینزگیت ده سال پس از بدست آوردن حقوق مجموعه فیلم‎های Highlander (کوه‌نشین)، سرانجام فیلمنامه‌ رضایت‎بخشی برای ساخت بازسازی تازه‌ای از این فیلم‎ها پیدا کرده است. گزارش شده که این فیلمنامه توسط رایان کودال، نویسنده سریال Colony (مستمعره) نوشته شده و این استودیو به دنبال آن است تا مراحل پیش تولید این فیلم را در اواخر امسال آغاز کند.

اولین فیلم کوه‌نشین در سال ۱۹۸۶ اکران شد و به طور گسترده‎‌ای به عنوان یک اثر کلاسیک فانتزی فرهنگی به شمار می‌رود که چندین دنباله و همچنین یک سریال نسخه فرعی از آن ساخته شده است. این فیلم برای داستان منحصربه‎فرد خود مشهور است که حول افراد نامیرایی می‌باشد که تنها با جدا شدن سر از بدنشان و نبرد ابدی‌شان برای “غنیمت” می‌میرند.

فیلم Highlander (کوه‌نشین)
فیلم Highlander (کوه‌نشین)

در این فیلم از بازیگران غیرمعمولی استفاده شده بود. نقش اصلی فیلم، کانر مک‌لئود کوه‌نشین را بازیگر فرانسوی، کریستوفر لمبرت به تصویر می‎کشد و بازیگر اسکاتلندی، شان کانری، نقش مربی او به نام رامیرز، یک مصری که تظاهر می‎کند اسپانیایی است، را بازی می‎کند.

گزارش شده که فیلمنامه فیلم جدید کوه‎نشین تکمیل شده است. کمپانی لاینزگیت به اندازه‎ای از این فیلمنامه خشنود و راضی است که به سرعت قرار است وارد مرحله تولید شود. انتظار می‎رود که در آینده‎ای نزدیک، کمپانی لاینزگیت تاریخ اکرانی در سال ۲۰۱۹ به این فیلم بدهد. کارگردان چاد استاهلسکی که برای کار بر روی فیلم‎های John Wick (جان ویک) شناخته می‎شود، قرار است کارگردانی بازسازی فیلم کوه‎نشین را برعهده داشته باشد.

به نظر می‎رسد که کمپانی لاینزگیت به دنبال آن است تا در ادامه، این فیلم بازسازی را به یک مجموعه فیلم سه‎گانه تبدیل کند. با وجود اشتیاق کمپانی و اعتمادی که به نوشته‎های رایان کوندال وجود دارد، این احتمال نیز وجود دارد که با وجود بازیگران و عوامل درجه یک، این فیلم بازخورد مثبتی از سوی بیننده‎ها و طرفداران دریافت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *