بیاتومگ – در تیزر جدید فصل ۲ سریال Legion (لژیون) شاهد بازیگر ایرانی آمریکایی نوید نگهبان در نقش امال فاروق یا شدو کینگ باشید. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. در طی سالیان اخیر، شبکه اف‎ایکس با سریال‎های ابتکاری خود، توجهات زیادی را جلب کرده و سریال لژیون ساخته نوح هالی نیز یکی دیگر از سریال‎های موفق شبکه می‎باشد.

شبکه اف‌ایکس تیزر کوتاه جدید و عجیب دیگری برای فصل دوم سریال لژیون منتشر کرده که همانند دیگر تیزرهای منتشر شده قبلی، چیز زیادی در مورد اتفاقات پیش‎رو ارائه نمی‌دهد. به نظر می‌رسد که روند پنهان نگه‌داشتن داستان تا روز پخش ادامه خواهد داشت. به لطف کمک سید و دیگر جهش‎یافته‎های سامرلند، شدو کینگ از روان دیوید خارج شد ولی او به سرعت میزبانی دیگر پیدا کرد و آن، اولیور بود.

حال که شدو کینگ در بدن اولیور در جاده باز قرار دارد، مطمئنا او و دیگر شکل‎هایی که به خود خواهد گرفت، چندان خوب نخواهد بود. یکی از تغییرات بزرگی که در فصل دوم سریال لژیون شاهد خواهیم بود، ظهور شدو کینگ در جسم و بدن است. نقش وی را نوید نگهبان، بازیگر سریال Homeland (وطن) بازی می‎کند و در انتهای این تیزر نیز نیم نگاهی به او می‎توان داشت. پخش فصل دوم سریال لژیون از روز سه‎شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ (۲ آوریل ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تیزر فصل ۲ سریال Legion (لژیون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *