خانه آخرین خبرها نتفلیکس به دنبال کیانو ریوز برای بازی در فیلم ابرقهرمانی Past Midnight (نیمه شب گذشته) است

نتفلیکس به دنبال کیانو ریوز برای بازی در فیلم ابرقهرمانی Past Midnight (نیمه شب گذشته) است

۰

بیاتومگ – به لطف فیلم Past Midnight (نیمه شب گذشته) محصول نتفلیکس، کیانو ریوز ممکن است به زودی به یک ابرقهرمان تبدیل شود. نتفلیکس همچنان در حال اضافه کردن محتوای اصیل به مخزن خود می‎باشد و به هیچ وجه از آن دسته محتوایی فاصله نمی‎گیرند که سبب شهرتشان شده است.

نتفلیکس پس از اینکه با ساخت و پخش سریال‎های ابرقهرمانی مارول شامل Daredevil (دردویل) و Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (مشت آهنین) و The Defenders (مدافعان) و The Punisher (مجازاتگر) به موفقیت عظیمی دست یافت، همچنان به دنبال پیدا کردن فیلم و سریال‎های ابرقهرمانی است.

در تلاشی برای عبور از دیوار مارول، نتفلیکس دستور ساخت سریالی با بازی مایکل بی جوردن را داده است. در حالی که این پروژه پس از ستایش زیاد بازی جوردن در فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) در اولویت بالاتری قرار گرفته ولی با وجود این سریال نیز کمپانی نتفلیکس همچنان بدون مجموعه فیلمی متعلق به خود می‎باشد.

ریک فامویوا
ریک فامویوا

آنها در حال تبدیل کردن فیلم Bright (درخشان) به یک مجموعه می‎باشند و به دنبال ارائه پروژه‎های بیشتر به مشتریان خود در سال‎های آینده می‎باشند. یکی از این پروژه، مجموعه فیلمی ابرقهرمانی با حضور احتمالی کیانو ریوز است.

گزارش شده که کمپانی نتفلیکس حقوق فیلمنامه‎ای نوشته تی جی فیکسمن (Ratchet & Clank) به نام نیمه شب گذشته را خریداری کرده که قرار است توسط کارگردان فیلم Dope (مواد)، ریک فامویوا کارگردانی شود. این گزارش‎ها، فیلم نیمه شب گذشته را در مورد یک نوع جدید از ابرقهرمان پارتیزان توصیف کرده‎اند.

آنها به دنبال آن می‎باشند تا کیانو ریوز را برای بازی نقش این ابرقهرمان به خدمت بگیرند. علاوه بر این، تولید این فیلم را کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)، آنتونی و جو روسو برعهده خواهند داشت. هنوز تاریخ انتشاری برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *