خانه آخرین خبرها جسیکا آلبا به سریال Bad Boys (پسران بد) پیوست

جسیکا آلبا به سریال Bad Boys (پسران بد) پیوست

۰
سریال Dark Angel (فرشته تاریکی)

بیاتومگ – جسیکا آلبا به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال Bad Boys (پسران بد) محصول شبکه ان‎بی‎سی تایید شده است. دیگر بازیگر این سریال نیز گابریل یونیون می‌باشد. این سریال، نسخه فرعی فیلم‎های پسران بد می‎باشد. از زمانی که جسیکا آلبا نقش مکس گوارا را در سریال Dark Angel (فرشته تاریکی) بازی کرده، حدود دو دهه می‎گذرد ولی با این وجود، او قرار است در نقش یک کاراگاه اداره پلیس لس‎آنجلس به دنیای سریال بازگردد. شبکه ان‎بی‌سی دستور ساخت قسمت آزمایشی این سریال را داده تا در صورت موفقیت آن، به ساخت فصل کامل آن چراغ سبز نشان داده شود.

گرچه هنوز احتمال ساخت فیلم سوم پسران بد وجود دارد، شبکه ان‎بی‌سی پس از ماه‌ها گمانه‎زنی، دستور ساخت قسمت آزمایشی سریال پسران بد را صادر کرد. گابریل یونیون قرار است نقش مامور مبارزه با مواد مخدر سید برنت را بازی کند، خواهر مارکوس و معشوقه مایک در فیلم‎ها را در این سریال به تصویر بکشد.

فیلم Bad Boys 2 (پسران بد 2)
فیلم Bad Boys 2 (پسران بد ۲)

گزارش شده که جسیکا آلبا نقش نانسی مک‎کینا را در این سریال بازی خواهد کرد، یک مادر شاغل که به همراه شوهرش، دو فرزند خوانده‎اش را بزرگ می‎کند. مک‌کینا دارای سابقه نظامی است. او بعد از دبیرستان به ارتش پیوسته و در افغانستان و عراق حضور داشته و حتی به پلیس نظامی پیوسته تا به جریانات نزدیک‌تر باشد.

با وجود این، مسئولیت‎های فعلی او به معنای آن است که او اکنون دارای سبک زندگی محتاط‌تر و پایدارتری است. برخلاف وی، همکار وی رویکردی بی‌پروا و بی‌خیال‌تری نسبت به زندگی دارد که سبب پویایی جالب توجهی بین این دو خواهد شد. هنوز تاریخ پخشی برای سریال پسران بد یا عنوان رسمی آن اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *