بیاتومگ – تیزری از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) منتشر شده است. گرچه فیلم دنیای ژوراسیک ۲، یک فیلم اکشن‎محور به شمار می‌رود، اگر آن را یک کمپین همگانی تصور کنیم، می‎توان درون آن یک پیام زیست محیطی جالب و شیرین را یافت. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم که دنباله‎ای برای فیلم Jurassic World 2015 (دنیای ژوراسیک) به کارگردان کالین ترورو ساخته کمپانی یونیورسال می‎باشد، ادامه داستان قسمت‎های قبلی خود را پیگیری می‎کند و ادامه‌دهنده سری فیلم‌های دوست داشتنی پارک ژوراسیک کمپانی یونیورسال می‌باشد.

جان بایوگا، کارگردان فیلم A Monster Calls (هیولایی فرا می‌خواند) وظیفه کارگردانی فیلم دنیای ژوراسیک ۲ را برعهده دارد و کالین ترورو در کنار دریک کانولی نیز فیلمنامه فیلم را قلم می‌زنند. کریس پرت و برایاس دالاس هاوارد بار دیگر نقش‌های خود به عنوان اوون گریدی و کلیر دیرینگ را به تصویر خواهند کشید و بی دی وونگ نیز بار دیگر در نقش دکتر هنری وو بازخواهد گشت.

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده، به چندین سال پس از اتفاقات فیلم دنیای ژوراسیک می‌پردازد و همراه با برداشت تازه‌ای از این سری فیلم خواهد بود. در این فیلم، یک آتشفشان، امنیت دایناسورها را در جزیره ایزلا نوبلار تهدید می‌کند. پس از اداره کردن پارک دایناسوری توسط کلیر، حال او تشکیلاتی به نام گروه حفاظت از دایناسورها را اداره می‎کند و بنابراین، او باید با خارج کردن دایناسورها از این جزیره، آنها را نجات بدهد.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۳ تیر ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است. در این تیزر، کلیر را می‌بینیم که در درون یک کلاس، در حال آموزش به کودکان برای حفاظت از دایناسورها و جلوگیری از انقراض آنها هستیم.

تیزر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *