خانه آخرین خبرها سریال‎های نسخه فرعی بیشتری از سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در راه است

سریال‎های نسخه فرعی بیشتری از سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در راه است

۰
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بیاتومگ – شبکه ای‎ام‎سی به دنبال ساخت سریال‎های نسخه فرعی بیشتری از سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) است. سریال مردگان متحرک که براساس مجموعه کتاب‎های کمیکی به همین نام خلق شده توسط رابرت کرکمن است، سبب شد تا بیننده‎های بیشتری به شبکه ای‎ام‎سی روی بیاورند و رتبه این شبکه بالا برود. با وجود اینکه این سریال آخرالزمانی و زامبی‎وار شبکه ای‎ام‌سی همچنان دارای رتبه بالایی است ولی همچنان شاهد کاهش چشمگیر بیننده است. پیش‎بینی شده که اگر این افت همچنان ادامه پیدا کند، تا سال ۲۰۲۱، هیچ کس سریال مردگان متحرک را تماشا نخواهد کرد.

درحالی که سریال مردگان متحرک همچنان سریال پرچم‎دار و پیشگام شبکه ای‎ام‌سی است، در سال ۲۰۱۵، زمانی که شبکه تصمیم گرفت تا یک نسخه فرعی از این سریال به نام Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) بسازد، دنیای این مجموعه بزرگ و بزرگ‎تر شد. سریال ترس از مردگان متحرک، یک خانواده متفاوت را در آنسوی آمریکا دنبال می‎کند. این طور به نظر می‎رسد که این دو سریال برای شبکه ای‎ام‎سی کافی نیست و آنها برنامه دارند تا محتوای بیشتری از مردگان متحرک تولید کنند.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

در مصاحبه‎ای تازه، مدیر اجرایی فعلی سریال، اسکات گیمپل اظهار داشت:

“رویکردهای متفاوتی در مورد این وجود داشت که ما چطور داستان را بازگو کنیم و تا چه زمانی به این کار ادامه بدهیم و کاراکترها را به کدام مکان‎ها ببریم. من امیدوارم که پروژه‎های بیشتری را بسازیم که احتمالا طرح آنها همانند دیگر پروژه‎های قبلی است ولی دارای اصول و قالب متفاوت و اینگونه چیزها باشد. ما همچنان با محتوای دیجیتالی بزرگ و عالی خود روبه‎جلو حرکت خواهیم کرد اما من در مورد کارهایی که می‎توانیم انجام بدهیم بسیار هیجان‎زده‎ام. من واقعا در حال صحبت در مورد تمام جنبه‎های قضیه می‎باشم و می‎دانم که به زودی بیشتر نیز صحبت خواهیم کرد.” 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *