بیاتومگ – شبکه ای‎ام‎سی تبلیغات برای فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) را آغاز کرده و در همین راستا، دو تیزر از فصل جدید این سریال آخرالزمانی منتشر کرده است. در زیر می‎توانید این دو تیزر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. این سریال، نسخه فرعی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) می‎باشد.

این دو تیزر تازه، بر روی دو بازیگر تازه‎وارد سریال، لنی جیمز و مگی گریس متمرکز می‎شود که قرار است در این فصل به داستان اضافه شوند. لنی جیمز نقش مورگان جونز را به تصویر می‎کشد، کاراکتری که در سریال اصلی حضور دارد و برای همگذری به سریال ترس از مردگان متحرک وارد خواهد شد. بازیگر سریال Lost (گمشده)، مگی گریس، قرار است نقش آلتیا را بازی کند. دیگر بازیگرانی که در فصل جدید به این سریال پیوسته‎اند شامل گرت دیلیهانت، جینا الفمن و کوین زیگرز می‎باشند.

مطمئنا ورود کاراکتر مورگان جونز به سریال ترس از مردگان متحرک، استعداد شناخته‎شده‎ای را به این سریال اضافه خواهد کرد ولی هنوز مشخص نیست که چطور او از الکساندریا به این ماجراجویی در تگزاس خواهد پیوست. تیزر اول که مربوط به مورگان می‎باشد، بیان می‎کند که او در ابتدا کسانی را از دست داده و سپس خودش را گم کرده است. در تیزر دوم، مشخص می‎شود که مورگان برای مدت زیادی تنها نخواهد بود و کاراکتر آلیتا را معرفی می‎کند. پخش فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک قرار است از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۵ آوریل ۲۰۱۸) آغاز شود.

تیزر اول فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تیزر دوم فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *