خانه آخرین خبرها تاریخ اکران چندین فیلم کمپانی برادران وارنر اعلام شد

تاریخ اکران چندین فیلم کمپانی برادران وارنر اعلام شد

۰

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران چندین فیلم خود از جمله فیلم The Six Billion Dollar Man (مرد شش میلیارد دلاری) را اعلام کرده است. کمپانی واینستون قصد داشت تا در سال ۲۰۱۷، فیلم مرد شش میلیارد دلاری را بر اساس سریالی به همین نام محصول دهه ۷۰ میلادی بسازد اما این پروژه مرتبا با تاخیر مواجه می‎شد.

پس از رسوایی آزار و اذیت جنسی هاروی واینستون، در اواخر سال ۲۰۱۷، کمپانی واینستون مجبور شد تا این فیلم را به قیمت ۵۰۰ میلیون دلار به کمپانی برادران وارنر بفروشد. حال، کمپانی برادران وارنر امیدوار است تا فیلمبرداری این فیلم را در تابستان سال جاری میلادی آغاز کند.

در فیلم مرد شش میلیارد دلاری، مارک والبرگ قرار است نقش سرهنگ استیون آستین را بازی کند. نویسنده نامزد جایزه اسکار، دیمین سیفرون، وظیفه نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. سریال مرد شش میلیارد دلاری در مورد یک فرد نظامی است که پس از حادثه تقریبا مرگبار، به یک عامل دولتی ابرانسان سایبورگ تبدیل می‎شود.

فیلم The Kitchen (آشپزخانه)
فیلم The Kitchen (آشپزخانه)

علاوه بر اینکه تاریخ اکران این فیلم مشخص شده، چندین فیلم دیگر کمپانی برادران وارنر نیز تاریخ اکران‎های خود را پیدا کرده‎اند. این فیلم‎ها، فیلم The Kitchen (آشپزخانه)، اقتباسی سینمایی از مجموعه کمیکی به همین نام و فیلم The Sun is Also a Star (خورشید نیز یک ستاره است) می‎باشند.

گزارش شده که فیلم خورشید نیز یک ستاره است برای اکران در تاریخ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۷ می ۲۰۱۹) برنامه‎ریزی شده است. تاریخ اکران فیلم مرد شش میلیارد دلاری نیز دو هفته پس از آن در تاریخ جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ می‎باشد. فیلم آشپزخانه نیز قرار است در تاریخ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ (۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. بازیگران فیلم آشپزخانه شامل ملیسا مک‎کارتی و تیفانی هدیش می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *