خانه آخرین خبرها سریال Black Mirror (آینه سیاه) برای فصل ۵ تمدید شد

سریال Black Mirror (آینه سیاه) برای فصل ۵ تمدید شد

۰
سریال Black Mirror (آینه سیاه)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس به طور رسمی سریال Black Mirror (آینه سیاه) را برای فصل پنجم تمدید کرد. این خبر حدود چندین ماه پس از پخش فصل چهارم این سریال اعلام شده است. فصل ۴ سریال آینه سیاه به ستایش بسیاری از سوی طرفداران و منتقدان دست یافت و شگفت‌آور بود که نتفلیکس برای تمدید این سریال، تا این اندازه صبر کرده است.

یکی از سریال‎هایی که بهترین تلاش خود را کرده تا بتواند سبک قدیمی سریال‌های مجموعه‌ای را حفظ کند، سریال آینه سیاه محصول نتفلیکس است که در هر قسمت آن، شاهد داستانی جدید با کاراکترهای تازه هستیم، هر چند، ارتباط بسیار اندکی در میان این داستان‌ها دیده می‌شود. داستان‌های سریال آینه سیاه در آینده‎ای نزدیک رخ می‎دهد که در آن، تکنولوژی بسیار بسیار قدرتمندتر و رایج‌تر شده است.

 

دانلود مستقیم ۷۲۰P

در راستای همین خبر نیز، نتفلیکس تیزری از این سریال منتشر کرده که در بالا مشاهده می‎کنید. این تیزر بسیاری از سعی و تلاش‎های ماندگار و به‌یادماندنی سریال آینه سیاه را به تصویر می‎کشد و در عین حال، به نحوی آنها را به کار می‌گیرد که می‎توان احساس کرد که اتفاقی بد و تلخ در راه است.

این عملکرد را می‎توان به نوعی برند سریال دانست و احتمالا همین موضوع سبب می‎شود تا مخاطبان چشم انتظار فصل جدید باشند. گرچه ممکن است تا پخش قسمت‌های جدید سریال زمان زیادی باقی مانده باشد اما مطمئنا طرفداران سرسخت سریال آینه سیاه همچنان مشتاق خواهند ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *