بیاتومگ – نتفلیکس تریلر کاملی برای بازسازی سریال Lost In Space (گمشده در فضا) منتشر کرده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال، نسخه‎ای تازه از سریالی به همین نام می‎باشد که از سال ۱۹۶۵ تا ۱۹۶۸ پخش می‎شده است. فیلمنامه این سریال جدید به قلم نویسندگان مت سازاما و برک شارپلس می‎باشد.

بازیگران این سریال نیز شامل توبی استوینز در نقش جان رابینسون، مولی پارکر در نقش مورین رابینسون، تیلور راسل در نقش جودی رابینسون، مینا ساندول در نقش پنی رابینسون، مکس جنکینس در نقش ویل رابینسون و راضا جفری در نقش ویکتور می‎باشد. علاوه بر آنها، پارکر پوزی قرار است نقش دکتر اسمیت شرور را به تصویر بکشد.

این سریال علمی-تخیلی همانند سریال اصلی، حول خانواده رابینسون می‎چرخد. آنها که فاصله زیادی از مقصدشان دارند، خودشان را در نبرد با یک محیط بیگانه عجیب و همچنین شیطان‌های شخصی‌شان می‎یابند. کارگردان فیلم جدید Hellboy (پسر جهنمی)، نیل مارشال، کارگردانی چندین قسمت این سریال را برعهده داشته است. فصل ابتدایی سریال گمشده در فضا قرار است در قالب ده قسمت در روز جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ (۱۳ آوریل ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه شود.

تریلر بازسازی سریال Lost In Space (گمشده در فضا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *