بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تیزری برای فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) منتشر کرده که تاریخ پخش این فصل سریال در تابستان سال جاری میلادی را تایید می‎کند. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر این، چند تصویر تازه از این فصل سریال نیز منتشر شده است.

مایک کولتر بازی در نقش این مرد ضدگلوله را در فصل اول سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) آغاز کرد. سپس در سریال مستقل لوک کیج نقش‎آفرینی کرد و در تابستان گذشته نیز در سریال The Defenders (مدافعان)، با سه قهرمان دیگر در یک تیم قرار گرفت. فیلمبرداری فصل‎های دوم سریال جسیکا جونز و لوک کیج همزمان آغاز شد. نتفلیکس و مارول احتمالا قصد پخش ۴ فصل از چهار سریال ابرقهرمانی خود در سال ۲۰۱۸ را دارد و به نظر می‎رسد، این دو سریال، در اول صف قرار دارند.

مارول و نتفلیکس تیزری برای فصل دوم سریال لوک کیج منتشر کرده که تایید می‎کند این سریال در روز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) پخش خواهد شد. این تیزر، لوک کیج را در حال صحبت کردن با شخص ناشناسی خارج از دوربین نشان می‎دهد و لوک از آنها می‎خواهد که اگر واقعا قصد محک زدن او را دارند، پاپیش بگذارند. خلاصه داستان رسمی فصل ۲ سریال لوک کیج بدین شرح است:

“لوک کیج پس از اینکه بی‌گناهی خود را ثابت کرد، به یک سلبریتی در خیابان‎های هارلم تبدیل شده که دارای شهرتی به ضدگلوله‎ای بدنش می‎باشد. اما این چنین پدیدار و نمایان بودن تنها نیاز او برای حفاظت از جامعه را افزایش می‎دهد و در مورد کسانی که می‎تواند نجات بدهد و کسانی که نمی‎تواند به محدودیت برخورد می‎کند. با ظهور یک دشمن نیرومند تازه، لوک کیج مجبور است با مرز باریکی روبه‎رو شود که یک قهرمان را از یک شرور جدا می‎کند.”

تیزر فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تصاویر فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

فصل 2 سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل 2 سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل 2 سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *