بیاتومگ – مدت زیادی از زمانی که به نظر می رسید دوره ی بازیگری رایان رینولدز به پایان رسیده است، نمی گذرد. فیلم Green Lantern 2011 او یک نا امیدی محض بود و هیچ دنباله ای از آن هم ساخته نشد. و زمانی که DCEU راه اندازی شد، او و کاراکترش به کلی از فیلم ها کنار گذاشته شدند. بعد از این داستان هم رایان رینولدز در فیلم هایی از جمله The Change Up 2011 و Safe House 2012 و R.I.P.D 2013 نقش های نه چندان جالبی بازی کرد.

اما در Deadpool 2016، رایان به عنوان نقش اصلی در فیلم کاری کرد که او و کاراکترش تیتر کمپانی های بزرگی چون DC و Marvel شود و بالاتر از کاراکترهای ابر قهرمانی آن ها مورد توجه قرار گیرد. و الان هم او به عنوان بهترین بازیگر سال توسط مجله ی EW معرفی شده است.

این مجله اعلام کرده است که، رایان رینولدز روز چهارشنبه به عنوان بهترین بازیگر سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است، رایان ۴۰ ساله جایزه ی خود را از EW دریافت کرد. علت انتخاب او برای این جایزه ارتباط وسیعی بود که کاراکتر Deadpool با مخاطبان برقرار کرده بود. رایان نظر خود را در مورد این عنوان این گونه بیان کرده است:

من می دانم که آنها در مورد طرفداران Deadpool بحث خواهند کرد و با آغوش گرم از آن استقبال می کنند. من فکر می کنم که فیلم با خوش شانسی در بهترین موقعیت پخش شد. ما به طور کامل به معنی کاراکتر های ابرقهرمانی واقف بودیم، بدن های ورزیده، ماهیچه های قوی و … . اما زمانی که Deadpool معرفی شد، یک دید دیگر نسبت به این گونه کاراکتر ها در میان طرفداران ایجاد کرد.

رایان رینولدز بازیگر سال 2016 - مجله EW
رایان رینولدز بازیگر سال ۲۰۱۶ – مجله EW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *