بیاتومگ – ویدیوی تازه‎ای از سر صحنه فیلمبرداری فیلم !Shazam (شزم!) منتشر شده که نشان می‎دهد این ابرقهرمان دست به کار شده و در حال نجات مردم است. این فیلم ابرقهرمانی که برای اکران در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده، با بازی آشر انجل در نقش بیلی بیتسون و زکری لوری در نقش شزم می‎‌باشد و کارگردانی آن را نیز دیوید اف سندبرگ (Lights Out, Annabelle: Creation) برعهده دارد. فیلمنامه اولیه فیلم شزم! را دارن لمکه (Goosebumps) قلم زده و سپس در اواخر سال ۲۰۱۷، هنری گیدن (Earth to Echo) مسئولیت بازنویسی آن را بدست گرفته است.

خلاصه داستان فیلم شزم! بدین شرح است:

“همه ما در درون خودمان یک ابرقهرمان داریم، فقط اندکی سحر و جادو برای خارج کردن آن لازم است. در مورد بیلی بیتسون، این پسر خیابانی ۱۴ ساله با گفتن کلمه شزم! می تواند به یک ابرقهرمان بزرگسال تبدیل شود. او که همچنان در درون این بدن خدا مانند و قوی، یک بچه است، همانند هر نوجوان دیگری که دارای این قدرت ها می بود، به عیاشی و شادی می پردازد. شزم با بی‌باکی لذت‌بخش یک کودک شروع به محک زدن قدرت و توانایی‌هایش می کند. ولی او باید برای مبارزه با نیروی شیطانی‌ای که توسط دکتر سیوانا کنترل می شود، در استفاده از این قدرت‎ها به سرعت ماهر شود.”

این ویدیو که توسط یکی از طرفداران ضبط شده، شزم را نشان می‎دهد که یک اتوبوس و تمام افراد داخل آن را از یک تصادف نجات می‎دهد. فیلم شزم در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (۵ آوریل ۲۰۱۹) بر روی پرده‌های سینما اکران خواهد شد.

ویدیویی از سر صحنه فیلم !Shazam (شزم!)

 

دانلود ویدیو

توجه: کیفیت ویدیو پایین و بدون صدا می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *