خانه آخرین خبرها کریستوفر مک‎کواری برای کارگردانی فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) مدنظر است

کریستوفر مک‎کواری برای کارگردانی فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) مدنظر است

۰
کریستوفر مک‎کواری - فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز)

بیاتومگ – کارگردان برنده جایزه اسکار، کریستوفر مک‎کواری برای کارگردانی فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) محصول دی‌سی مورد نظر می‎باشد. زمانی که کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۱۴، لیست فیلم‎های آینده دنیای دی‎سی را منتشر کرد، ساخت یک بازسازی از فیلم Green Lantern (فانوس سبز) نیز در میان آنها دیده می‎شد.

کمپانی برادران وانر در سال ۲۰۱۱، فیلم Green Lantern (فانوس سبز) را به اکران درآورد که از لحاظ مالی و انتقادی با ناامیدی روبه‌رو شد و نهال مجموعه فیلمی بر اساس این کاراکتر را از بین برد. این فیلم با بازی رایان رینولدز در نقش هال جوردن است، خلبانی که تبدیل به یک ابرقهرمان کهکشانی می‎شود.

با وجود تغییرات گسترده‎ای که در جایگاه مدیریتی فیلم‎های دی‎سی رخ داده و همچنین شکست فیلم Justice League (لیگ عدالت)، فیلم سپاه فانوس سبز همچنان در لیست فیلم‎های آینده دی‎سی قرار دارد. در ژانویه سال جاری میلادی، یکی از نویسندگان فیلم، دیوید اس گویر تایید کرد که ساخت این فیلم همچنان در دستور کار قرار دارد.

تام کروز - فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز)
تام کروز – فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز)

گزارش شده که کمپانی برادران وارنر به دنبال به خدمت گرفتن کریستوفر مک‎کواری برای کارگردانی فیلم سپاه فانوس سبز می‎باشد. مک‎کواری تاکنون چهار فیلم کارگردانی کرده که شامل فیلم Jack Reacher (جک ریچر)، Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت غیرممکن: ملت سرکش) و فیلم پیش‎رو Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن: فال‎اوت) می‎باشد.

علاوه بر این، او فیلمنامه تمام فیلم‎های کارگردانی شده توسط خودش را نوشته است. پس انتظار می‎رود، در صورت موافقتش برای کارگردانی، فیلمنامه فیلم را نیز بازنویسی کند. گزارش‎های دیگر نیز حاکی از آن است که در صورت پیوستن مک‎کواری، احتمال پیوستن تام کروز به این فیلم برای بازی نقش هال جوردن نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *