بیاتومگ – سرانجام اولین تریلر کامل فصل ۲ سریال Legion (لژیون) منتشر شد که در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستری از این فصل سریال نیز منتشر شده است. در طی سالیان اخیر، شبکه اف‎ایکس با سریال‎های ابتکاری خود، توجهات زیادی را جلب کرده و سریال لژیون ساخته نوح هالی نیز یکی دیگر از سریال‎های موفق شبکه می‎باشد.

فصل دوم سریال لژیون چیزهای بسیاری همراه با خود دارد. فصل اول سریال علاوه بر اینکه به طور قابل‌توجه و ویژه‎ای دارای جلوه‎های بصری جالب بود، داستان فصل را با حالت تعلیق به پایان رساند. در قسمت پایانی فصل اول، شاهد بودیم که دیوید با بازی دن استیونز در درون یک گوی سحرآمیز به دام افتاد و سید به هیچ عنوان نتوانست این آدم‎ربایی آشکار را متوقف کند. بازیگر و خالق سریال قبلا اظهار داشته بودند که این پایان معلق منجر می‌شود که در فصل دوم شاهد پرش زمانی در داستان باشیم و این موضوع نه تنها سحرآمیزی داستان و سریال را حفظ می‎کند بلکه زیر پای دیوید را نیز خالی خواهد کرد.

به لطف کمک سید و دیگر جهش‎یافته‎های سامرلند، شدو کینگ از روان دیوید خارج شد ولی او به سرعت میزبانی دیگر پیدا کرد و آن، اولیور بود. حال که شدو کینگ در بدن اولیور در جاده باز قرار دارد، مطمئنا او و دیگر شکل‎هایی که به خود خواهد گرفت، چندان خوب نخواهد بود. پخش فصل دوم سریال لژیون از روز سه‎شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ (۲ آوریل ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تریلر فصل ۲ سریال Legion (لژیون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۲ سریال Legion (لژیون)

فصل ۲ سریال Legion (لژیون)
فصل ۲ سریال Legion (لژیون)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *