بیاتومگ – تریلر تازه‎ای برای فیلم Tully (تالی) منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم، فیلمی کمدی/درام به کارگردانی جیسون ریتمن و با بازی شارلیز ترون می‎باشد. ریتمن و ترون قبلا در فیلم Young Adult (جوان بالغ) با یکدیگر همکاری داشته‌اند. فیلمنامه این فیلم را یکی از همکاران همیشگی ریتمن یعنی دیابلو کودی قلم زده است.

فیلم تالی با بازی برنده جایزه اسکار شارلیز ترون در نقش مادر سه فرزند به نام مارلو می‎باشد که به سختی سعی دارد تمام فرزندانش را کنترل کند. برادر مارلو (مارک دوپلاس) که او را در حال تقلا با زندگی روزانه‌اش می‌بیند، ابتکار به خرج می‌دهد و برای وی، پرستار بچه شبانه‌ای به نام تالی (مکنزی دیوس) استخدام می‌کند. در حالی که در ابتدا مارلو از داشتن پرستار بچه چندان هیجان‌زده نیست ولی در نهایت این وضعیت را قبول می‌کند. این دو خانم همانطور که زمان بیشتری با یکدیگر می‌گذرانند، پیوندی را تشکیل می‌دهند که مارلو چندان انتظار آن را نداشت.

این تریلر دارای حسی مشابه با فیلم Mary Poppins (مری پاپینز) است و بر روی یک زن سحرآمیز تمرکز دارد که وارد زندگی یک خانوادع می‌شود تا برای آنها آرامش و آسایش به ارمغان بیاورد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل ران لیوینگستون، مارک دوپلاس، الین تان، مدی دیکسون پورتر، کالین ویلر و امیلی هین می‎باشد. این فیلم برای اکران در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) برنامه‎ریزی شده است.

تریلر فیلم Tully (تالی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *