بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر دیگری برای فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار) منتشر کرده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این اثر چه در سریال و چه در کتاب‎ها برای این شناخته می‎شود که تلاش می‎کند بیننده‎ها را متقاعد کند که این اتفاقات را تجربه نکنند. فصل دوم سریال مجموعه حوادث ناگوار قرار است در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ (۳۰ مارس ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس قرار بگیرد.

علاوه بر نیل پاتریک هریس، دیگر بازیگران این سریال، پاتریک واربرتون در نقش لمونی اسنیکت، جوآن کوزاک در نقش جاستیس استروس، مالینا وایزمن در نقش وایلوت بودلر، لوییس هاینس در نقش کلاوس بودلر، پریسلی اسمیت در نقش سانی، آلفری وودارد در نقش عمه ژوزفین، کاترین اوهارادر نقش دکتر اورول، کی.تاد فریمن در نقش آقای پو، آسیف مندوی در نقش عمو مونتی، دان جانسون در نقش سِر و تعداد دیگری می‎باشند.

نیتون فیلیون، تونی هیل، سارا روی، لوسی پانچ و راجر بارت نیز دیگر بازیگرانی می‎باشند که برای فصل دوم به این سریال پیوسته‎اند. فصل اول سریال مجموعه حوادث ناگوار دارای ۸ قسمت بود که توسط کمپانی نتفلیکس ساخته و پخش شد. بنابر گفته‎های نیل پاتریک هریس، سریال مجموعه حوادث ناگوار تنها دارای سه فصل خواهد بود. این، سومین تریلر منتشر شده برای این فصل سریال است و به طور عمیق‎تری به داستان وارد می‎شود. نتفلیکس علاوه بر این تریلر، پوستری نیز منتشر کرده که در زیر مشاهده می‎کنید.

تریلر فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار)

فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار)
فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه حوادث ناگوار)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *