خانه آخرین خبرها فیلم Sherlock Holmes 3 (شرلوک هلمز ۳) ساخته می‌شود

فیلم Sherlock Holmes 3 (شرلوک هلمز ۳) ساخته می‌شود

۰
فیلم Sherlock Holmes 3 (شرلوک هلمز 3)

بیاتومگ – با وجود اینکه فیلم Sherlock Holmes 3 (شرلوک هلمز ۳) برای حدود هفت سال گذشته در مرحله توسعه گیر کرده است، رابرت داونی جونیور همچنان برنامه ساخت این فیلم را دارد. رابرت داونی جونیور، پس از اینکه در سال ۲۰۰۸ در فیلم Iron Man (مرد آهنی) به کارگردانی جان فاورو بازی کرد، داستان بازگشت عجیب خود به هالیوود را با بازی در فیلم شرلوک هلمز محصول سال ۲۰۰۹ به کارگردانی گای ریچی ادامه داد.

در این فیلم، جود لاو نقش همکار شرلوک، دکتر واتسون را به تصویر می‌کشید. این فیلم براساس فیلمنامه‎ای نوشته مایکل رابرت جانسون، آنتونی پکام و سایمون کینبرگ ساخته شد و به موفقیت تجاری عظیمی دست یافت و به همین دلیل، کمپانی برادران وانر بلافاصله دستور ساخت دنباله آن را داد.

فیلم Sherlock Holmes: A Game of Shadows (شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها) در اواخر سال ۲۰۱۱ بر روی پرده نقره‌ای به اکران درآمد. علاوه بر داونی جونیور و لاو در نقش‌های شرلوک و دکتر واتسون، جارد هریسون نقش شخصیت منفی پروفسور موریارتی را به تصویر می‌کشید. با اینکه این فیلم برخلاف فیلم اول در نظر منتقدان چندان بازخورد مثبتی نداشت ولی موفقیت آن در گیشه، ساخت یک دنباله از آن را تضمین می‌کرد.

گای ریچی
گای ریچی

خبرهایی از توسعه فیلم شرلوک هلمز ۳ در سال ۲۰۱۱، زمانی که کمپانی برادران وارنر، درو پیرس را برای نوشتن فیلمنامه به خدمت گرفتند به گوش رسید. متاسفانه، مجموعه‎ای از تاخیرها سبب شد تا با گذر زمان، ساخت این دنباله نیز دور از دسترس به نظر برسد. اما داونی جونیور همچنان به طرفداران قوت قلب می‌دهد که او قصد ساخت فیلم شرلوک هلمز ۳ را دارد.

در مصاحبه‎ای با رابرت داونی جونیور، او به برنامه‎هایش برای ساخت فیلم سوم شرلوک هلمز و همچنین چندین پروژه دیگر اشاره کرد. او در بخشی از مصاحبه‌اش اظهار داشت:

“ما به دنبال ساخت یک فیلم دیگر از شرلوک هلمز هستیم. در حال توسعه سریال Perry Mason (پری منسون) می‎باشیم. من همچنان می‎خواهم در فیلم Pinocchio (پینوکیو) بازی کنم.”

در سال ۲۰۱۶، کمپانی برادران وارنر اتاق نویسندگانی شامل نیکول پرلمن (Guardians of the Galaxy)، گری ویتا (Rogue One: A Star Wars Story)، جاستین مالن (Baywatch)، جنوا دوارت رابرتسون (Tomb Raider) و کیرن فیتزجرالد (Snowden) برای نوشتن فیلمنامه فیلم شرلوک هلمز ۳ گردهم آورد. گای ریچی قرار است کارگردانی این فیلم را دست داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *