خانه آخرین خبرها وین دیزل حضورش در فیلم Bloodshot (بلادشات) را تایید کرد

وین دیزل حضورش در فیلم Bloodshot (بلادشات) را تایید کرد

۰
فیلم Bloodshot (بلادشات)

بیاتومگ – وین دیزل قرار است نقش اصلی فیلم Bloodshot (بلادشات) را به تصویر بکشد. این فیلم محصول کمپانی سونی و اقتباسی سینمایی از مجموعه کمیکی به همین نام از کمپانی والیانت کمیکس می‎باشد.

وقتی صحبت از اقتباس‎های سینمایی پربودجه از کتاب‎های کمیک می‌شود، همیشه نام استودیو مارول و کمپانی برادران وارنر در راس قرار دارد، اما دیگر استودیوها نیز سهم نسبتا خوبی در اقتباس‌ها از کتاب‎های کمیک دارند. کمپانی سونی علاوه بر فیلم‎های مرد عنکبوتی که با مشارکت استودیو مارول ساخته و فیلم‎های Venom (ونوم) و Silver & Black (سیلور و بلک)، در حال کار بر روی اقتباسی دیگر می‎باشد که بلادشات نام دارد.

فیلم Bloodshot (بلادشات)
فیلم Bloodshot (بلادشات)

سال گذشته لیست کوتاهی از بازیگران بالقوه برای حضور در فیلم بلادشات منتشر شده بود که در نام بازیگرانی همچون اسکار آیزاک، جیک جیلنهال و مارک والبرگ به چشم می‎خورد. سپس در جولای سال ۲۰۱۷ خبری مبنی بر مدنظر بودن جرد لتو برای این فیلم منتشر شد. با این حال، شایعاتی در مورد مذاکرات وین دیزل برای بازی نقش ریموند گاریسون به گوش رسید و اکنون این خبر به طور رسمی تایید شد.

گزار ش شده که چیزی تا بستن قرارداد وین دیزل با کمپانی سونی برای بازی در فیلم بلادشات نمانده است. دیو ویلسون قرار است کارگردانی فیلم را برعهده بگیرد و فیلمنامه آن را نیز اریک هایسرر (Arrival) قلم زده است. علاوه بر این، تاکید شده که این فیلم قرار است همانند فیلم‎های کلاسیک دهه ۸۰ میلادی‎ای همچون Robocop (پلیس آهنی)، Terminator (نابودگر) و Total Recall (یادآوری کامل) موفق‌آمیز باشد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *