خانه آخرین خبرها دفنه کین و لین منیول میراندا به سریال His Dark Materials (نیروهای اهریمنی‌اش) پیوستند

دفنه کین و لین منیول میراندا به سریال His Dark Materials (نیروهای اهریمنی‌اش) پیوستند

۰
فیلم Logan (لوگان)

بیاتومگ – دفنه کین و لین منیول میراندا به سریال His Dark Materials (نیروهای اهریمنی‌اش) اضافه شدند. این سریال اقتباسی از مجموعه رمانی فانتزی حماسی به همین نام نوشته فیلیپ پولمن می‎باشد. خبر ساخت این سریال برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ توسط شبکه بی‌بی‌سی وان اعلام شد و انتظار می‎رود که تولید آن به زودی آغاز شود.

نویسنده فیلم National Treasure (گنجینه ملی)، جک تورن، نیز قرار است وظیفه نوشتن داستان این اقتباس سریالی از رمان نیروهای اهریمنی‎اش را برعهده بگیرد. این مجموعه رمان سه‌گانه شامل سه رمان به نام‎های Northern Lights (سپیده‎ شمالی)، The Subtle Knife (خنجر ظریف) و The Amber Spyglass (دوربین کهربایی) می‎باشد.

داستان حول دو بچه به نام‎های لیرا و ویل می‎چرخد و آنها سفری در میان جهان‎های فانتزی چندگانه را آغاز می‎کنند. پولمن در ابتدا این رمان سه‎گانه را به عنوان بازسازی کتاب Paradise Lost (بهشت گمشده) نوشته میلتون شکل داد و به همین دلیل است که این کتاب‎ها دارای موضوعات مذهبی می‎باشد.

فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز باز می‎گردد)
فیلم Mary Poppins Returns (مری پاپینز باز می‎گردد)

اولین کتاب این مجموعه در آمریکا با نام The Golden Compass (قطب‎نمای طلایی) به چاپ رسید و در سال ۲۰۰۷، فیلمی براساس آن با بازی نیکول کیدمن و دنیل کریگ ساخته شد. این فیلم قرار بود آغازگر یک مجموعه فانتزی تازه پس از به پایان رسیدن The Lord of the Rings (ارباب حلقه‎ها) برای کمپانی برادران وارنر باشد. متاسفانه، عدم موفقیت فیلم در گیشه سبب لغو شدن برنامه‎ها برای ساخت دنباله‌های آن شد.

گزارش شده که کارگردان برنده جایزه اسکار، تام هوپر (The King’s Speech)، قرار است کارگردانی این اقتباس سریالی را برعهده بگیرد و بازیگر فیلم Logan (لوگان)، دفنه کین، قرار است نقش لیرا را به تصویر بکشد. علاوه بر این، لین مینول میراندا نیز برای به تصویر کشیدن نقش بالون سوار ماجراجویی به نام لی اسکورسبی به جمع بازیگران سریال پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *