بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از انیمیشن The Grinch (گرینچ) توسط کمپانی ایلومینیشن منتشر شده که در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستری برای این انیمیشن نیز منتشر شده که در زیر مشاهده می‎کنید. این انیمیشن بر اساس کتاب کودکان کلاسیکی به نام How the Grinch Stole Christmas (گرینچ چطور کریسمس را دزدید) نوشته دکتر سیوز محصول سال ۱۹۵۷ می‎باشد. پیتر کندلاند و یارو چنی و همچنین متیو اوکالاهان کارگردانی این انیمیشن را در دست دارند و بندیکت کمبربج صداپیشه کاراکتر گرینچ در این انیمیشن می‌باشد.

در این پوستر شاهد گرینچ به همراه دوستش، سگی به نام مکس هستیم. در تریلر نیز مشاهده می‎شود که گرینچ با آهنگ Happy از فارل ویلیامز از خواب بیدار برمی‌خیزد و سپس سگش به نام مکس برای او قهوه‎ای با چهره‎ای غمگین بر روی آن برای او می‎آورد.

داستان انیمیشن، گرینچ بدنام را دنبال می‌کند که قصد دارد کریسمس را برای ساکنین شهر هوویل خراب کند. در همین حال، سیندی لی هو که دختر یک مادر تنها است، با دوستانش برنامه می‎ریزد تا بابانوئل را به دام بیاندازند تا از او برای پخش کردن خوشی کریسمس تشکر کنند. این انیمیشن در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۷ (۹ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر انیمیشن The Grinch (گرینچ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر انیمیشن The Grinch (گرینچ)

انیمیشن The Grinch (گرینچ)
انیمیشن The Grinch (گرینچ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *