خانه آخرین خبرها الیزابت بنکس قرار است در فیلم ترسناک Brandenburg (براندنبورگ) بازی کند

الیزابت بنکس قرار است در فیلم ترسناک Brandenburg (براندنبورگ) بازی کند

۰
جیمز گان و الیزابت بنکس

بیاتومگ – الیزابت بنکس برای بازی در فیلم Brandenburg (براندنبورگ) انتخاب شده است. این فیلم، فیلمی ترسناک به تهیه‎کنندگی جیمز گان می‎باشد. بنکس و گان قبلا در فیلم Slither (خزیدن) به عنوان بازیگر و کارگردان با یکدیگر همکاری داشته‎اند. این دو پس از گذشت ۱۲ سال قرار است برای اولین بار با یکدیگر همکاری کنند.

در سال ۲۰۱۷، اعلام شد که جیمز گان قصد تولید فیلمی بدون عنوان را دارد و فیلمنامه آن فیلم را نیز برادر وی، برایان گان و پسر عمویش، مارک گان قلم زده‎اند. دیوید یاروفسکی، کارگردان فیلم The Hive 2015 (کندو)، وظیفه کارگردانی فیلم براندنبورگ را برعهده گرفته و اخیرا نیز جیمز گان خبر پیوستن بنکس را اعلام کرده است.

جزییات مربوط به داستان فیلم براندنبورگ پراکنده و اندک است ولی گزارش شده که فیلم حول خانواده‌ای می‎باشد که در کانزاس زندگی می‎کنند. مراحل پیش تولید فیلم به تازگی آغاز شده و قرار است از اواخر ماه جاری، فیلمبرداری آن آغاز شود. جیمز گان در اعلامیه‎ای رسمی، خبر پیوستن الیزابت بنکس به این پروژه را اعلام کرد.

فیلم Slither (خزیدن)
فیلم Slither (خزیدن)

گان در این بیانیه بیان کرده است:

“زمانی که الیزابت در سال ۲۰۰۵ برای بازی در فیلم خزیدن، تست بازیگری داد، برای اولین بار با یکدیگر آشنا شدیم و از آن زمان، من و او در همان صفحه هنری قرار داریم. از آن زمان، او همچنان یکی از بهترین دوست‎های من در دنیا باقی مانده و بسیار تلاش کردم تا بار دیگر با او همکاری کنم. او همکاری تمام عیار برای یاروفسکی، کمپانی و من در خلق این پروژه بسیار ویژه می‎باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *