خانه آخرین خبرها مارگو رابی در حال مذاکره برای بازی در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) است

مارگو رابی در حال مذاکره برای بازی در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) است

۰

بیاتومگ – پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، رسما اعلام شده که مارگو رابی در حال مذاکره برای بازی نقش شارون تیت در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. اتفاقات فیلم روزی روزگاری در هالیوود در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد که از طریق مرگ بازیگر آمریکایی شارون تیت ارتباط‌هایی با قتل‌های چارلز منسون دارد.

این فیلم که نهمین فیلم به کارگردانی تارانتینو خواهد بود قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. قبلا نیز حضور لئوناردو دی‌ کاپریو و برد پیت در این فیلم تایید شده بود. دی کاپریو نقش بازیگر ریک دالتون را بازی خواهد کرد، کسی که قبلا یک ستاره بزرگ فیلم‌های وسترن بوده است. برد پیت نیز نقش بدل دالتون در فیلم‌ها را به نام کلیف بوت بازی خواهد کرد. بوت همسایه بازیگر شاروت تیت می‌باشد.

فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)
فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)

از آنجا که تارانتینو همیشه مشتاق انتخاب بازیگران درجه یک برای فیلم‎های خود می‎باشد، شکی نبود که به زودی شاهد پیوستن بازیگران بیشتری به پروژه جدید وی خواهیم بود. از همین رو، در گزارشی تازه آمده که مارگو رابی که اخیرا به یکی از بازیگران تراز اول هالیوود تبدیل شده، در حال مذاکره برای حضور در این فیلم می‌باشد.

مارگو رابی قرار است نقش بازیگری به نام شارون تیت، همسر بازیگر رومن پولانسکی را بازی کند. پولانسکی، همسرش را به همراه چهار نفر دیگر به دست پیروان چارلز منسون از دست داد. این قتل‎های وحشتناک، جامعه هالیوود را به لرزه درآورد. مارگو رابی قبلا با دی کاپریو در فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) هم بازی بوده است.

برطبق گزارش‎های قبلی، رومن پولانسکی، خود یک کاراکتر در فیلم خواهد بود و تارانتینو به دنبال آن است تا بازیگری لهستانی را برای نقش‎آفرینی این کارگردان برجسته و مشهور به خدمت بگیرد. پولانسکی سال‌ها بعد به دلیل تجاوز به دختری ۱۴ ساله تحت تعقیب قرار گرفت. وی در حال حاضر ۸۴ سال سن دارد و در خارج از آمریکا زندگی می‎کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *